Muzułmanin pobił położną odbierającą poród

burqa
| 9 komentarzy|
image_pdfimage_print

Francuski muzułumanin został aresztowany za pobicie pielęgniarki ze szpitala w Marsylii. Pobił ją za to, że próbowała zdjąć burkę z twarzy jego rodzącej żony.

24-letni Nassim Mimoune został wcześniej wyprowadzony z sali porodowej szpitala w Marsylii po tym, jak nazwał położną ‚gwałcicielką’, gdy ta przeprowadzała badanie ginekologiczne jego żony. Następnie, gdy zobaczył, że pielęgniarka zdejmuje jego żonie burkę w trakcie przygotowania do porodu, wyłamał zamknięte drzwi i uderzył kobietę w twarz, żądając, żeby nałożyła z powrotem pełną muzułumańską zasłonę twarzy jego żonie.

Gdy jego żona rodziła synka, Mimoune został usunięty z budynku przez strażników szpitala i aresztowany za napaść. Sędzia skazał muzułmanina na sześć miesięcy więzienia, oświadczając w uzasadnieniu wyroku: Pańskie wartości religijne nie stoją powyżej praw Republiki.

Tłumaczenie Gren

Źródło: http://www.dailymail.co.uk/news/article-2077529/French-Muslim-jailed-punching-nurse-tried-remove-wifes-burqa-childbirth.html#ixzz1ha80vO8T

Chętnie nas czytasz?

Od 9 lat w Polsce informujemy o zagrożeniu politycznym islamem.
Dostarczamy unikalne treści, publikujemy teksty naukowe, bierzemy udział w konferencjach, a także wpływamy na inne media i polityków.
Dzięki wsparciu jesteśmy w stanie utrzymać niezależność i zrealizować nasz cel:

Demokratyczna Europa wolna od islamskiego fundamentalizmu.

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook

Komentarze