Wsparcie

Dziękujemy, że rozważasz opcję wsparcia naszej działalności. Można to zrobić na 3 sposoby:

Przekazując darowiznę jednorazową za pomocą Dotpay.

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl. Jeżeli pierwszy raz korzystasz z tej usługi, zapoznaj się ze schematem płatności online .

Darowizna na cele statutowe

Składając stałe zlecenie przez paypal.

Nasz numer konta:

Stowarzyszenie Europa Przyszłości

Ul. Złota 61 lok. 100 00-819 Warszawa

NIP: 8982063910

Bank Millennium

54 1160 2202 0000 0000 6403 3024

Tytuł wpłaty: darowizna

UWAGA: Jeżeli korzystasz z tej opcji prosimy o wysłanie maila na adres: redakcja @ euroislam.pl chcemy móc podziękować, utrzymać kontakt i informować o naszych działaniach

Statut Stowarzyszenia Europa Przyszłości

Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Stowarzyszenie Europa Przyszłości, ul. Złota 61/100, 01-826 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu obsługi dokonywanych wpłat i w celu przesyłania newslettera informującego sponsorów o naszych działaniach. Twoje dane będą przetwarzane przez okres 5 lat od końca roku, w którym dokonałeś wpłaty (realizacja przepisów o rachunkowości), a następnie do czasu ew. zgłoszenia przez Ciebie sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby dokonać wpłaty. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Masz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Bardzo zależy nam na utrzymaniu niezależności i jakości naszego portalu. Nie chcemy wyciągać ręki do partii politycznych, rządów czy innych grup nacisku. Dlatego też zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie finansowe naszej działalności. Nawet najbardziej skromna suma wpłacana regularnie pozwoli nam podjąć skuteczniejszą walkę w obronie europejskiego humanizmu. Z Twoją pomocą możemy zrobić wiele dobrego. Zapewniamy, że wszystkie zebrane przez nas środki zostaną wykorzystane na realizację celów statutowych. Na jakie działania przeznaczaliśmy dotychczas nasze środki można przeczytać w skróconym opisie naszych aktywności.