Stowarzyszenie

Stowarzyszenie Europa Przyszłości zostało założone przez grupę aktywistów z Wrocławia pod koniec roku 2004 w celu działania na rzecz Praw Człowieka w Europie.

W swojej działalności Stowarzyszenie przede wszystkim koncentrowało się na kwestiach łamania wolności słowa, wprowadzania ideologii naruszających obowiązujący porządek prawny w Europie, umacnianiu wartości Europejskich. Od 2009 roku prowadzimy stronę “Euroislam.pl”, na której przedstawiane są wiadomości, analizy i opinie dotyczące współczesnych wyzwań stojących przed Europą, do których między innymi należą rozwój ekstremizmu islamskiego i imigracja.

>>> zobacz więcej “Nasze działania”

Jako, że zawsze mieliśmy odwagę poruszać trudne i kontrowersyjne tematy, nim trafiały do szerokiej opinii, narosło wiele nieporozumień wobec naszych intencji i naszej działalności. Pojawiały się też nieprawdziwe zarzuty przeciwników, którzy intencjonalnie próbowali nadać nam oblicze niezgodne z faktami. Staramy się na bieżąco odpowiadać na pytania.

>>> więcej na ten temat w zakładce z pytaniami

Stowarzyszenie prowadzone jest od lat przez sprawdzony zespół osób o bogatym doświadczeniu dziennikarskimi, naukowym, biznesowym i edukacyjnym. Korzystając z różnych doświadczeń i perspektyw jesteśmy w stanie adresować kompleksowo złożone problemy współczesnego świata tam, gdzie jednokierunkowe wykształcenie daje niepełne i błędne odpowiedzi.

>>> poznaj nasz zespół

Nasza działalność odbywa się tylko dzięki wsparciu grupy sympatyków portalu i stowarzyszenia. Nie jesteśmy uzależnieni od układów partyjnych i politycznych, przez to możemy działać niezależnie, dostarczając rzetelne informacje wolne od takich wpływów. Nie jesteśmy też łowcami grantów, którzy dostosowują plany własnej działalności do tego co oferują w danej sytuacji organizacje udzielające wsparcia finansowego.

>>> dołącz do wspierających nas osób

Newsletter

Raz w tygodniu podsumowanie wydarzeń

Zapisując się zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

Dane wykorzystujemy wyłącznie do obsługi procesu komunikacji na potrzeby wysyłania newslettera. W każdej chwili można zrezygnować z subskrybcji.

Dziękujemy za zapisanie się!

Wysłaliśmy maila z prośbą o potwierdzenie.

 

Nie zapomnij potwierdzić, w przeciwnym wypadku newsletter do Ciebie nie dotrze.