„Imigracja to część planu podboju Europy”

Kadr z filmu z al-Barazim
Kadr z filmu z al-Barazim
| Brak komentarzy|
image_pdfimage_print

Duńska telewizja wyemitowała nagranie z ukrytej kamery, na którym Mohammad Fouad al-Barazi, główny  imam meczetu Związku Islamskiego w Danii, mówi o planach podboju Europy przez  imigrantów.

Dokument pokazano w ramach serii „Meczety za zasłoną”.

W nagraniu widzimy Al-Baraziego, który mówi: „W chwili obecnej otwieramy te kraje”. Zdaniem współpracujących ze stacją telewizyjną ekspertów od islamu, takich jak profesor Tina Magaard i profesor Thomas Hoffmann, w kontekście islamskim słowo „otwarcie” odnosi się do podboju.

Imam zachęcał muzułmanów do przyjazdu do Europy i nie integrowania się. „Kiedy przyjechałem do tego kraju 23 lata temu, było tu zaledwie 55 tysięcy muzułmanów. Teraz jest nas 300 tysięcy. Wniosek z tego taki, że można żyć w tym kraju, nie integrując się z nim. Musicie zrozumieć warunki, w jakich żyjecie, nie stapiając się ze społeczeństwem” – mówi.

To nie pierwszy wpływowy imam, który przyznaje, że napływ imigrantów jest częścią islamskiego podboju Europy. Szejk Muhammad Ayed w trakcie przemowy w meczecie Al-Aksa w Jerozolimie zalecił, żeby muzułmanie wykorzystali kryzys imigracyjny tak, żeby rozmnażać się w związkach z europejskimi obywatelami i „podbijać ich kraje”.

Bohun, na podst. http://patriotupdate.com

 

Zmieniamy się!

Wkrótce nasza strona będzie dostarczała więcej unikalnych treści
W tym celu musimy też przebudować jej obecny wygląd.
Jeżeli jesteś z nami, czytasz nas, chcesz wesprzeć nasz rozwój kliknij link w prawym dolnym w rogu.
(Dopisek: „zmiana strony”)

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook