Piłka nożna to grzech

Bez tytułu
| 5 komentarzy|
image_pdfimage_print

Kaznodzieja islamski Abd Al-Muhsin Al-Mutairi z Kuwejtu potępił młodzież muzułmańską za oglądanie Mistrzostw Świata w piłce nożnej i programów rozrywkowych w telewizji.

Oto fragmenty kazania, które zostało nadane przez kuwejcką telewizję:

O słudzy Allaha, jak zasmucające i bardzo bolesne jest oglądanie wielkiej liczby młodzieży muzułmańskiej przyklejonej do ekranów telewizyjnych w kawiarniach lub w domu, namiętnie oglądającej programy rozrywkowe, takie jak Mistrzostwa Świata w piłce nożnej, w podłym poddaniu się ohydzie innych narodów – jak gdybyśmy nie byli narodem z wspaniałą historią i wzniosłą cywilizacją. (…)

Bez tytułuŻydom udało się zaabsorbować młodzież muzułmańską – poza tymi, których ochronił Allah – najbardziej bezmyślnymi sprawami, odciągając ich od ważnych rzeczy, zgodnie z tym, co jest napisane w „Protokołach mędrców Syjonu”: „W celu trzymania mas w ciemności, obojętnych na to, co się dla nich planuje, dokonamy wysiłków, by odwrócić ich uwagę tworzeniem rozrywki, zabawnych gier i wszelkiego rodzaju sportów, jak również rzeczy, które podsycają pragnienia człowieka. Potem spowodujemy, że gazety będą promowały konkursy artystyczne i sportowe”.

Żydzi, chrześcijanie i ich pełni hipokryzji, wyrachowani lokaje zainwestowali wielkie wysiłki w odcinaniu narodu od jego wspaniałej historii. Chcą, by młodzież muzułmańska szła po omacku w ciemności kultury zachodniej, którą propagują grzeszne media.

Tłumaczenie Małgorzata Koraszewska

Źródło: http://www2.memri.org

Chętnie nas czytasz?

Od 9 lat w Polsce informujemy o zagrożeniu politycznym islamem.
Dostarczamy unikalne treści, publikujemy teksty naukowe, bierzemy udział w konferencjach, a także wpływamy na inne media i polityków.
Dzięki wsparciu jesteśmy w stanie utrzymać niezależność i zrealizować nasz cel:

Demokratyczna Europa wolna od islamskiego fundamentalizmu.

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook

Komentarze