Kto grozi pani senator obcięciem głowy?

Lambie
| 3 komentarzy|
image_pdfimage_print

Australijska senator z Tasmanii, Jacquie Lambie otrzymała propozycję nie do odrzucenia: „Albo pomożesz nam wprowadzić prawo szariatu, albo obetniemy ci głowę”.

Tak w skrócie można podsumować treść listu, który zawierał także rysunek dżihadysty z odciętą głową pani Lambie. Biuro senator poinformowało policję, chociaż podejrzewają, że groźba jest fałszywa i pochodzi od przeciwników budowy meczetu w Adelajdzie.

Lambie“Jesteś wrogiem Państwa Islamskiego, dlatego będę miał honor skrócić cię o głowę”, informuje autor listu, podpisanego „Mudżahedini Państwa Islamskiego Adelajdy”.

Jacquie Lambie naraziła się także ostatnio terrorystom, domagając się wprowadzenia kary śmierci za terroryzm. I nie ma zamiaru ustąpić w działaniach na rzecz zaostrzenia prawa antyterrorystycznego. „Jeżeli nie lubisz naszego australijskiego prawa, jeżeli nie chcesz przestrzegać naszej australijskiej konstytucji, pakuj swoje manatki i rób to, o co cię już wcześniej prosiłam, wyjedź”, mówi senatorka komentując treść gróźb.

Przeciwnicy meczetu dystansują się od tego listu, chociaż nie mogą zaręczyć, czy indywidualnie jakiejś osobie taki pomysł nie wpadł do głowy.

Ax na podst. http://www.adelaidenow.com.au

Chętnie nas czytasz?

Od 9 lat w Polsce informujemy o zagrożeniu politycznym islamem.
Dostarczamy unikalne treści, publikujemy teksty naukowe, bierzemy udział w konferencjach, a także wpływamy na inne media i polityków.
Dzięki wsparciu jesteśmy w stanie utrzymać niezależność i zrealizować nasz cel:

Demokratyczna Europa wolna od islamskiego fundamentalizmu.

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook

Komentarze