Islamscy radykałowie zastraszają niemieckich dziennikarzy

| Brak komentarzy|
image_pdfimage_print

Islamscy radykałowie grożą niemieckim dziennikarzom, którzy krytycznie pisali o akcji rozdawania 25 milionów bezpłatnych egzemplarzy Koranu – informuje dziennik „Die Welt”. Politycy żądają, by sprawą zajął się kontrwywiad.

Mamy szczegółowe informacje o małpach i świniach, które opublikowały kłamliwe artykuły o DawaFMM (grupie ruchu salafitów w rejonie Frankfurtu) oraz wielu innych braciach – tak, według „Die Welt”, brzmiało przesłanie nagrania, które przez kilka dni było zamieszczone na portalu YouTube.

Dziennikarze gazet „Frankfurter Rundschau” i „Tagesspiegel” zostali wymienieni z nazwiska, opublikowano również ich prywatne zdjęcia i informacje na ich temat.

„Die Welt” twierdzi, że nagranie wideo zostało opublikowane w Wielki Piątek, dzień przed rozpoczęciem akcji pod hasłem „Przeczytaj!”, w ramach której islamski ruch salafitów chce rozdać w Niemczech 25 milionów egzemplarzy świętej księgi muzułmanów.

Więcej na http://konflikty.wp.pl

Chętnie nas czytasz?

Od 9 lat w Polsce informujemy o zagrożeniu politycznym islamem.
Dostarczamy unikalne treści, publikujemy teksty naukowe, bierzemy udział w konferencjach, a także wpływamy na inne media i polityków.
Dzięki wsparciu jesteśmy w stanie utrzymać niezależność i zrealizować nasz cel:

Demokratyczna Europa wolna od islamskiego fundamentalizmu.

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook

Komentarze