III edycja Festiwalu Passion for Freedom w Londynie.

Wystawa
| 8 komentarzy|
image_pdfimage_print

Festiwal Passion for Freedom, odbywający się od trzech lat z wielkiem sukcesem w mieście będącym symbolem wolności, przyciąga uwagę całego świata.

Już z końcem października będzie można zobaczyć najlepsze prace w galerii UNIT24, usytuowanej przy Tate Modern. Prace do konkursu artyści przysyłają już od maja tego roku. Data nadsyłania prac upływa z końcem września.

Artyści zawsze byli trudnym przeciwnikiem dla każdego, kto chce stłumić wolność i prawa czlowieka. Temat wolności zainspirował licznych twórców z wielu krajów, nie tylko z Europy, ale z całego swiata. Zgłoszono już prace m.in. z Meksyku, Chin, a nawet z Afganistanu.

Mówi kurator wystawy Agnieszka Kolek: W tym roku zdecydowaliśmy się na większą przestrzeń, jest zbyt wiele sztuki, ktorą trzeba pokazać. W zeszłym roku chętnych do obejrzenia festiwalu było tak wielu, że film oglądano z zewnątrz budynku przez szybę galerii.

Organizatorzy zachęcają do wzięcia udziału, zamknięcie konkursu już 30 września.(p)

Chętnie nas czytasz?

Od 9 lat w Polsce informujemy o zagrożeniu politycznym islamem.
Dostarczamy unikalne treści, publikujemy teksty naukowe, bierzemy udział w konferencjach, a także wpływamy na inne media i polityków.
Dzięki wsparciu jesteśmy w stanie utrzymać niezależność i zrealizować nasz cel:

Demokratyczna Europa wolna od islamskiego fundamentalizmu.

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook

Komentarze