„Gratulacje! Pani syn został męczennikiem”. Przegląd prasy

Co przeżywają rodziny dżihadystów? Jak fanatycy muzułmańscy działają w sercu Unii Europejskiej?

Ciekawy materiał o rekrutacji islamskich bojówkarzy w Brukseli. Warto obejrzeć.
http://wiadomosci.onet.pl/

Nie tylko Belgia jest wylęgarnią terrorystów. We Francji zatrzymano 100 osób za związki z dżihadystami. Gratuluję policji. Tylko dlaczego przez lata wmawiano ludziom, że dżihad to walka o piękną duszę?
http://wpolityce.pl/

Wzięli sprawy w swoje ręce i zlinczowali islamskiego terrorystę , który dokonał zamachu na siedzibę fanklubu Realu Madryt. Rzecz się rozegrała w Iraku, nie w Hiszpanii.
http://wpolityce.pl/

Prawie 93 miliardy euro wydadzą Niemcy z kasy państwowej na uchodźców do 2020 roku. Takie informacje przynosi daleki od konserwatyzmu tygodnik „Der Spiegel”. Cóż, kto bogatemu zabroni?
http://wiadomosci.dziennik.pl/

Jakie imigranci mają IQ? Na to pytanie chcą poznać odpowiedź władze niemieckiego landu Saary. „Ruszamy z pilotażowym programem, dzięki któremu poznamy mocne i słabe strony imigrantów” – mówi minister spraw wewnętrznych wspomnianego regionu. Pozostaje mieć tylko nadzieję, że poprawność polityczna nie wpłynie na wyniki badań. Już oczami wyobraźni widzę nagłówki gazet: „Do Europy przypłynęło tysiące potencjalnych noblistów”.
http://www.rp.pl/Uchodzcy/

Jeden z koalicjantów kanclerz Merkel mówił, że zmieniła ona politykę imigracyjną o 180 stopni. Czy to znaczy, że najpierw wpuszczali, a teraz będą deportować?
http://wiadomosci.onet.pl/

Pozostajemy w kręgu niemieckim. Angela Merkel przyznała się pośrednio do tego, że głównym rozgrywającym kryzys imigracyjny jest premier Turcji Erdogan. Trzeba powiedzieć otwarcie – Niemcy nigdy nie mieli zbyt dużego szczęścia do kanclerzy.
http://wpolityce.pl/

Polski eurodeputowany Marek Jurek zwrócił się do parlamentarzystów w Strasburgu o przyjęcie rezolucji potępiającej prześladowania chrześcijan. Najczęściej chrześcijanie prześladowani są w krajach komunistycznych oraz islamskich. Cóż, islam jest tak samo przyjazny chrześcijanom, jak nauki Lenina i praktyki bolszewików.
https://www.wprost.pl/

Jeśli ktoś ma wątpliwości na temat tego, jak wygląda codzienne życie chrześcijan w państwie muzułmańskim, zapraszam do lektury:
http://wpolityce.pl/

Przegląd prasy sporządził Piotr Ślusarczyk

Udostępnij na
Video signVideo signVideo signVideo sign