Australia powinna być muzułmańska

Ibrahim Siddiq-Conlon
| 31 komentarzy|
image_pdfimage_print

Islamski kaznodzieja Ibrahim Siddiq-Conlon wskazuje w stronę nieba, aby podkreślić wagę swojego przesłania dla rządu Australii – nie ma boga prócz Allaha i należy być posłusznym tylko jego prawu.

Mój atak jest wymierzony w premiera Australii – powiedział wczoraj. – Nienawidzę parlamentu w Canberze. Chcę uderzyć prosto w ich tętnicę szyjną i poradzić parlamentarzystom, że nie mają żadnego prawa do ustawodawstwa, więc powinni natychmiast zrezygnować i pozwolić muzułmanom przejąć władzę.

Ibrahim Siddiq-Conlon
Ibrahim Siddiq-Conlon

Urodzony w Australii konwertyta na islam Siddiq-Conlon jest samozwańczym przywódcą grupy o nazwie Sharia4Australia, która naciska na to, by wprowadzić sądy stosujące prawo szariatu jako pierwszy krok w stronę pełnego osiągnięcia islamskiego prawa.

Pewnego dnia Australia będzie podlegać prawu szariatu; to jest nieuniknione – powiedział. – Jeśli oni (Australijczycy) tego nie akceptują, to nie jest nasz problem. Mamy nadzieję na pokojowe przejście, ale kiedy spojrzycie na historię, nigdy to tak nie wyglądało. Zawsze była walka. Jest nieuniknione, że pewnego dnia będzie się toczyć walka o islam w Australii.

Absolwent wydziału architektury na University of Technology w Sydney Siddiq-Conlon utworzył Sharia4Australia w zeszłym roku. Powiedział, że ma trzy cele. Pierwszym jest wpojenie muzułmanom, że powinni nienawidzić „taghut” – wyznawania jakiegokolwiek innego boga niż Allah, do czego zalicza się również demokrację.

Muszą czuć nienawiść, wypowiadać się przeciwko temu. A jeśli takie zachowanie nie działa – podejmować kroki zwalczające.

Pozostałymi jego celami są: przekonywanie wybranych rządów, że nie mają prawa do sprawowania władzy, a także edukowanie niemuzułmanów na temat pożytku płynącego ze stosowania prawa szariatu, włączając w to kary takie jak kamienowanie cudzołożników oraz odcinanie rąk złodziejom.

Jeśli odcinanie rąk jest karą nałożoną przez sąd stosujący prawo szariatu, to mówimy: świetne wieści, ponieważ odcięcie rąk – kiedy zrozumiemy, czym jest prawo szariatu – jest łaską dla takiej osoby.

Dlaczego jest łaską pozwalanie na odcinanie sobie rąk? Ponieważ może to być odkupieniem naszych grzechów. Lepiej jest być ukaranym za życia niż trafić pod ziemię do grobu lub do ognia piekielnego na wieczność.

Siddiq-Conlon dołączy dzisiaj wieczorem do debaty w Parramatta Town Hall w Sydney o wyższości prawa szariatu lub demokracji. Wydarzenie to zostało zainicjowane przez samozwańczego organizatora Zaky Mallaha, oczyszczonego z zarzutów o terroryzm w 2005 roku, pomimo iż przyznał się do groźby zabicia funkcjonariusza państwowego, kiedy unieważniono jego paszport.

Po stronie zwolenników demokracji w debacie będzie brać udział australijski weteran wojenny, określający się jako „zaniepokojony Aussie” (Australijczyk) oraz starszy członek Firearm Forum promującego broń, Jack Zedee. Ta sprawa z panem Conlonem i Sharia4Australia dotyczy rozsiewania przez nich nienawiści. Jego poglądy przerażają mnie – powiedział Zedee The Australian.

Na debacie spodziewana jest obecność policji i prywatnej ochrony, jako że obydwie strony utrzymują, iż otrzymały groźby śmierci. Mallah powiedział, że próbował odwołać wydarzenie, ale debatujący naciskali na kontynuowanie.

Siddiq-Conlon lekceważy obawy o to, że jego kampania zniszczy umiarkowane społeczeństwo muzułmańskie. Jeśli to spowoduje reakcję przeciwko muzułmanom, nie mogę nic na to poradzić. Ta debata jest konieczna. (db)

Tłum. Veronica Franco

Źródło: http://www.theaustralian.com.au/news/nation/pm-go-and-let-the-muslims-take-over/story-e6frg6nf-1225991362018

Zmieniamy się!

Wkrótce nasza strona będzie dostarczała więcej unikalnych treści
W tym celu musimy też przebudować jej obecny wygląd.
Jeżeli jesteś z nami, czytasz nas, chcesz wesprzeć nasz rozwój kliknij link w prawym dolnym w rogu.
(Dopisek: „zmiana strony”)

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook