Wolność słowa zagrożona – podpisujmy petycję

free speech
| 21 komentarzy|
image_pdfimage_print

Europejska Rada ds. Tolerancji i Pojednania założona i kierowana między innymi przez byłego prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego pod pretekstem walki z „nietolerancją” zamierza ograniczyć wolność wypowiedzi w całej Unii Europejskiej. Prosimy Czytelników o podpisywanie poniższej petycji.

Oto fragment tekstu petycji:

„Organizacja pozarządowa “Europejska Rada ds. Tolerancji i Pojednania” przygotowała projekt statutu, który ma zostać uchwalony przez Parlament Europejski. „Ramowy Statut Promocji Tolerancji w krajach członkowskich UE” ma na celu ograniczenie swobody wypowiedzi w Unii Europejskiej, zdelegalizowanie niewygodnych opinii, reedukację obywateli UE, kontrolowanie mediów, wreszcie stworzenie w naszych społeczeństwach atmosfery strachu i zniewolenia.

free speechPlany te stoją w sprzeczności z wieloma podstawowymi prawami, takimi jak wolność sumienia, wolność wyznania, wolność prasy, swoboda prowadzenia badań naukowych, swoboda twórcza oraz wolność wypowiedzi, zapisanymi w Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka ONZ.

My, obywatele Europy nie chcemy totalitarnych państw, w których narzuca się obywatelom określone poglądy i w których będziemy musieli żyć w strachu, że sąsiad złoży na nas donos za wyrażanie krytycznych opinii!

Nie chcemy Europy, w której nastolatki będą musiały poddawać się reedukacji z powodu żartów na temat feminizmu!

- - - - - - - - - - - - - - Reklama - - - - - - - - - - - - -

Nie chcemy Europy, w której media podlegają kontroli i cenzurze!

Nie chcemy Europy, w której stawia się przed sądem i karze osoby wyrażające krytyczne poglądy lub zajmujące się działalnością satyryczną!”

————————————

Link do petycji: http://www.change.org/petitions/do-cz%C5%82onk%C3%B3w-parlamentu-europejskiego-bro%C5%84cie-wolno%C5%9Bci-wypowiedzi-w-unii-europejskiej-freespeecheu?recruiter=77544004&utm_campaign=signature_receipt&utm_medium=email&utm_source=share_petition

 

Zmieniamy się!

Wkrótce nasza strona będzie dostarczała więcej unikalnych treści
W tym celu musimy też przebudować jej obecny wygląd.
Jeżeli jesteś z nami, czytasz nas, chcesz wesprzeć nasz rozwój kliknij link w prawym dolnym w rogu.
(Dopisek: „zmiana strony”)

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook