Terrorysta przemówił do studentów w Londynie

Biblioteka uniwersytetu Queen Mary
| Brak komentarzy|
image_pdfimage_print

Brytyjski Uniwersytet Queen Mary tymczasowo zakazał propalestyńskiej grupie studenckiej organizowania wydarzeń na kampusie, po tym jak zaproszono na wykład terrorystę.

Ahmed Al Faleet, który odsiedział dwudziestoletni wyrok za zamordowanie Izraelczyka w 1992 roku, wystąpił w styczniu on-line na imprezie zorganizowanej przez Stowarzyszenie Solidarności z Palestyną (Queen Mary University Palestine Solidarity Society).

Po tym wystąpieniu studenci pochodzenia żydowskiego przedstawili sprawę rektorowi Simonowi Gaskellowi, żądając, żeby grupa została pozbawiona możliwości organizowania wydarzeń na uczelni. Wkrótce potem Gaskell wydał oświadczenie, w którym stwierdził, że stowarzyszenie nie będzie mogło podejmować działań przez najbliższe 8 tygodni.

Studentka Queen Mary, Devora Khafi, która pomogła zwrócić uwagę rektora uniwersytetu na tę sprawę, powiedziała po tej decyzji: „Nie sądzę, żeby to miało pomóc żydowskim studentom, to tylko jeszcze bardziej rozzłości SSP”.

Zrzeszenie studentów Queen Mary przekazało w oświadczeniu, że nie pochwala pojawienia się Alfaleeta, dodając, że wykład naruszył przepisy zrzeszenia.

Xsara na podstawie: http://m.jpost.com/

- - - - - - - - - - - - - - Reklama - - - - - - - - - - - - -

Zmieniamy się!

Wkrótce nasza strona będzie dostarczała więcej unikalnych treści
W tym celu musimy też przebudować jej obecny wygląd.
Jeżeli jesteś z nami, czytasz nas, chcesz wesprzeć nasz rozwój kliknij link w prawym dolnym w rogu.
(Dopisek: „zmiana strony”)

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook