Taksówką na gwałt

cabbie
| 8 komentarzy|
image_pdfimage_print

Daniel Greenfield

*****

W Wielkiej Brytanii rośnie liczba firm taksówkarskich, gdzie kierowcami są tylko kobiety. Dlaczego tak się dzieje, wyjaśniają poniższe historie.

Zahoor Mahmood, 40-letni ojciec czworga dzieci, zyskał przydomek „drapieżnika seksualnego” po tym, jak został skazany za napaść seksualną na dwie kobiety, które odwoził w swojej taksówce po nocnej imprezie w Sheffield. Ten pracownik City Taxi zaatakował obie kobiety na przestrzeni trzech tygodni tego lata.

Atiq Rehman, lat 20, wypatrzył swoją 22-letnią ofiarę przed klubem i podał się za taksówkarza. Potem zwabił ją na zaplecze sklepu i gwałcił przez 45 minut.

Taksówkarz Larasab Hussain, lat 46, seksualnie napadł na 15-latkę. Wcześniej wielokrotnego gwałtu dopuściło się na niej dwóch innych mężczyzn.

Ibrahim Selman uciekł do Sudanu kilka dni po tym, jak przetrzymywał i wielokrotnie gwałcił swoją pasażerkę i pozostawił ją na pewną śmierć na ulicy. Teraz jedna z jego ofiar żąda śledztwa wyjaśniającego, jak udało mu się zdobyć licencję na prywatną taksówkę w Edynburgu.

Żonaty taksówkarz porzucił ciało kobiety w kanale, bo nie chciał, aby jego społeczność dowiedziała się, że z nią sypiał. Mazhar Rashid, lat 43, przywiązał do ciała Emmy Ewart cegły i założył na jej głowę plastikową torbę, a następnie zostawił ją w kanale Bedworth w maju zeszłego roku.

Asif Iqbal, z Newport w Południowej Walii, został skazany za zgwałcenie pasażerek, ale policja podejrzewa, że o wiele więcej kobiet zostało zaatakowanych w czasie nocnych powrotów jego taksówką do domu.

Kolejna sprawa w sądzie dotyczy taksówkarza, który porwał i przez godzinę napastował seksualnie pasażerkę. Mohammed Saddique powiedział swojej 23-letniej pasażerce, że myślał, że jest „gotowa na wszystko”.

Taksówkarz z Black Country, Mohammed Yunis, został skazany na 10 lat za gwałt na 12-letniej uczennicy. Sąd oświadczył mu, że „zrujnował życie” swojej ofierze i musi być zarejestrowany jako przestępca seksualny do końca swojego życia.

Taksówkarz Khalile Maqsood zgwałcił 20-latkę, grożąc jej nożem na opuszczonym parkingu w Billingham we wrześniu ubiegłego roku.

Abul Malik, lat 29, został skazany na siedem lat więzienia za gwałt na 19-letniej studentce. Malik napadł na nią, bo nie mogła zapłacić za kurs.

Kierowca minitaxi został skazany na dziewięć lat za udział w zbiorowym gwałcie na dwóch kobietach w Boże Narodzenie. Salam Rahman, lat 27 i jego kolega, 26-letni Mohammed Elahi, również kierowca minitaxi, zaatakowali pracownicę urzędu miasta i młodą mężatkę. Kobiety wierzyły, że jadą bezpiecznie do domu, odwożone przez Elahiego.

Taksówkarz z Birmingham dostał sześć lat więzienia za brutalny gwałt na 16-letniej pasażerce. Kierowca prywatnej taksówki, Ghulam Haider, zabrał uczennicę z domu jej chłopaka, zawiózł ją na opuszczony przykościelny cmentarz i tam ją zaatakował.

Podczas jednej z tego rodzaju rozpraw sędzia oświadczył, że „nikt nie może bezpiecznie podróżować taksówką” w Londynie po tym, jak taksówkarz Assadullah Razaq, uchodźca z Afganistanu, został skazany na osiem lat więzienia za zgwałcenie pasażerki.

Mohammed Naim Rashid, lat 21, został skazany na siedem lat, a Abid Hussain Sadique, lat 21, na cztery lata przez sąd koronny w Leeds w listopadzie 1997 roku. Zorganizowana grupa kierowców prywatnych taksówek wabiła i gwałciła kobiety w pokoju nad biurem taksówkarskim. Wśród dwudziestu ofiar były nawet dwunastolatki.

Shahjahan Islam zaatakował kobietę w prywatnej taksówce w centrum Manchesteru 25 sierpnia ub. roku. Ofiara, która pozostaje anonimowa, podczas imprezy z przyjaciółmi postanowiła wrócić do domu i wsiadła do taksówki, którą prowadził Islam.

Na tym właśnie polega problem, kiedy się jedzie taksówką, którą prowadzi islam.(p)

 

Tłumaczenie: Agaxs na podstawie http://frontpagemag.com

 

Zmieniamy się!

Wkrótce nasza strona będzie dostarczała więcej unikalnych treści
W tym celu musimy też przebudować jej obecny wygląd.
Jeżeli jesteś z nami, czytasz nas, chcesz wesprzeć nasz rozwój kliknij link w prawym dolnym w rogu.
(Dopisek: „zmiana strony”)

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook