„Słoneczny Islam” gwałcił za karę

Gwałciciel Sunny Islam
| 45 komentarzy|
image_pdfimage_print

We wschodnim Londynie muzułmanin nazwiskiem Sunny Islam grożąc nożem wielokrotnie zgwałcił co najmniej cztery kobiety, w tym piętnastolatkę.

Muzułmanin gwałcił „żeby dać im nauczkę” za przebywanie wieczorem na ulicy. Sunny Islam (23) pochodzi z głęboko wierzącej rodziny muzułmańskiej. Swoim ofiarom groził nożem, porywał z ulicy, wiązał i wielokrotnie gwałcił. W ciągu ostatnich dwóch miesięcy zgwałcił cztery kobiety, w tym piętnastolatkę.

Nieletnią dziewczynę zaatakował, gdy wracała do domu z koleżanką. Zaciągnął ją do samochodu swojej dziewczyny i wywiózł w ustronne miejsce, w którym ją dwukrotnie zgwałcił, chociaż mówiła mu, że ma dopiero 11 lat. „Wspomnienia są tak rzeczywiste. W nocy leżę w łóżku, jednak czuję jakbym tam była. Jakby przed oczami stawał mi obraz i raz za razem doświadczam tej nocy. Ludzie mówią, że czas leczy rany, jednak myślę, że mi czas pomógł pogodzić się z prawdą – nigdy nie ucieknę od tego, co mi zrobił” – powiedziała nastoletnia ofiara.

Sędzina Lees powiedziała „Powiedziałeś, że ‘dasz jej nauczkę’. Podobne rzeczy mówiłeś pozostałym kobietom… nie uważasz kobiet w nocy za godne szacunku”.

Gwałciciel Sunny IslamDzięki testom DNA udało się powiązać Sunny’ego Islama z gwałtem na 20-letniej prostytutce, którą związał, pobił, wielokrotnie zgwałcił i okradł. „Traktował mnie jak bezwartościowe zwierzę, myślałam mnie zabije”, powiedziała ofiara.

Kilka dni później zaciągnął do auta 28-letnią kobietę, której pomimo duszenia udało się wybić tylną szybę i uciec. Kolejną, 31-letnią ofiarę zidentyfikowano jedynie na podstawie krwi z pobitej twarzy, którą zostawiła na siedzeniu jego samochodu. Policja obawia się, że ofiar mogło być dużo więcej.

Adwokat Islama stwierdziła, że na jego obronę przemawia młody wiek i fakt, że pochodzi ze skrajnego środowiska. Jego matka, od stóp do głów w islamskim stroju, szlochała, gdy syn trafiał za kratki.

Islam obecnie przebywa w więzieniu z powodu zagrożenia, jakie stanowi dla kobiet. Otrzymał wyrok 11 lat pozbawienia wolności.

Oprac. Gekon, na podst.: http://www.dailymail.co.uk/news/article-2091669/Sunny-Islam-Strict-Muslim-raped-4-women-knifepoint-punish-them.html

Chętnie nas czytasz?

Od 9 lat w Polsce informujemy o zagrożeniu politycznym islamem.
Dostarczamy unikalne treści, publikujemy teksty naukowe, bierzemy udział w konferencjach, a także wpływamy na inne media i polityków.
Dzięki wsparciu jesteśmy w stanie utrzymać niezależność i zrealizować nasz cel:

Demokratyczna Europa wolna od islamskiego fundamentalizmu.

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook

Komentarze