Sharia4Czechia: „Zniszczyć Izrael”

Islamistyczna demonstracja w Pradze
Islamistyczna demonstracja w Pradze
| 2 komentarzy|
image_pdfimage_print

*****

 Jiří Doležl

Prowadzona w języku czeskim islamska strona internetowa otwarcie wzywa do zniszczenia Izraela i apeluje do wierzących muzułmanów, aby się modlili o jego zniszczenie.

Jak to możliwe, że ta ideologia nie została uznana za tożsamą z neonazizmem, jeśli głosi to samo?

Cytuję dosłownie ze strony sharia4czechia.com: „Stowarzyszenie Przyjaciół Palestyny i Międzynarodowy Ruch Solidarności (ISM CZ) pozwalają sobie państwa zaprosić na demonstrację przeciwko bombardowaniu Gazy oraz zabijaniu mieszkańców cywilnych. (…)

Islamistyczna demonstracja w Pradze
Islamistyczna demonstracja w Pradze

I módlmy się, żeby Izrael (państwo, które powstało na krzywdzie i z krzywdy żyje, przeprowadzając współczesny holocaust i okupację w stylu nazistowskich Niemiec) zostało pewnego dnia zniesione, zniszczone, usunięte, czy z wewnątrz, czy od zewnątrz, czy siłami wojskowymi, czy poprzez rewolucję, tak aby na jego miejscu powstało państwo, w którym będą zagwarantowane prawa wszystkich jego mieszkańców. Jedno jest pewne: będziemy do tego jako muzułmanie dążyć do Sądnego Dnia”.

Tekst otwarcie wzywa do ludobójstwa, do przemocy, otwarcie apeluje o zniszczenie państwa żydowskiego; to jednoznaczna propaganda antysemicka i ewidentny przykład łamania kodeksu karnego. Właśnie zgłaszam na policji źródło, z którego cytuję. Jak szybko policja internetowa to świństwo wykasuje?

Tłumaczenie jk, pś – Źródło: http://www.reflex.cz

Jiří Doležl – czeski dziennikarz i publicysta.

Zmieniamy się!

Wkrótce nasza strona będzie dostarczała więcej unikalnych treści
W tym celu musimy też przebudować jej obecny wygląd.
Jeżeli jesteś z nami, czytasz nas, chcesz wesprzeć nasz rozwój kliknij link w prawym dolnym w rogu.
(Dopisek: „zmiana strony”)

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook