Rekiny trenowane przez Mossad

sharks-trainned-by-mossad
| 8 komentarzy|
image_pdfimage_print

Ostatnią gorącą plotką w Egipcie są doniesienia, że rekiny, które zaatakowały turystów w Sharm Al-Sheik, zostały wytresowane przez Mossad, by zniszczyć kwitnący egipski przemysł turystyczny.

Co więcej, gubernator południowego Synaju w telefonicznym wywiadzie dla „Good Morning Egypt”, powiedział, że taka możliwość nie może być wykluczona i trzeba to zbadać. Później w telewizji Al-Hayat zaprzeczył, że poczynił takie insynuacje i przypisał to innej osobie ze studia.

sharks-trainned-by-mossadPodobne pytania stawia redaktor naczelny rządowego dziennika „Al-Massa”, Khaled Imam. Chce on dowiedzieć się czy to zbieg okoliczności, czy spisek przeciwko egipskiej turystyce. Jego zdaniem przyczyną ataków nie mógł być głód, ponieważ zobaczylibyśmy całe stada rekinów polujące na wybrzeżu. Przypuszcza, że wrogowie Egiptu mogą „spuszczać ze smyczy” rekiny jednego po drugim.(pj)

AX na podst. MEMRI

http://www.thememriblog.org/blog_personal/en/32619.htm

Chętnie nas czytasz?

Od 9 lat w Polsce informujemy o zagrożeniu politycznym islamem.
Dostarczamy unikalne treści, publikujemy teksty naukowe, bierzemy udział w konferencjach, a także wpływamy na inne media i polityków.
Dzięki wsparciu jesteśmy w stanie utrzymać niezależność i zrealizować nasz cel:

Demokratyczna Europa wolna od islamskiego fundamentalizmu.

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook

Komentarze