„Protest ludu kufar” na blogu wyborczej ahmed.blox.pl

protest-przeciw-ahmed
| 32 komentarzy|
image_pdfimage_print
protest-przeciw-ahmed

Mnożą się ataki na osoby które chcą zorganizować protest przeciwko budowie radykalnego meczetu przez Ligę Muzułmańską powiązaną z Bractwem Muzułmańskim. Wolność słowa i zgromadzeń nie są już wartością dla niektórych jeśli przedmiotem krytyki jest skrajny odłam islamu obcy polskim Tatarom.

Najbardziej niepokojący jest atak ze strony ahmed.blox.pl. Ponieważ autor bardzo szybko zdjął swój blog z serwera poniżej zamieszczamy zdjęcie jego strony zrobione jeszcze wczoraj.

Już sam tytuł wpisu na radykalnym blogu ahmed.blox.pl „Protest ludu kufar (niewiernych przypisek red.) przeciwko budowie meczetu w Warszawie”. Dalej autor pisze: „Nie dajmy się zwieść ludowi kufar!”

Treść wpisu jest niepokojąca. Autor nawołuje do bojkotowania protestu: „Sercem,czynem,słowem!”

Może to wzbudzać obawy, nie wiemy co autor rozumie pod pojęciem „bojkot czynem”.

Wszystko zaczyna się rysować w ciemnych barwach kiedy spojrzymy na wcześniejsze wpisy. Autor na swoim blogu zamieszcza filmy o tematyce terrorystycznej.

Film zatytułowany przez Ahmeda „Afganistan Walczy!” przedstawia film rekrutacyjny dla terrorystów. Przedstawione są tam osoby prowadzące walkę z siłami koalicji w Afganistanie, miedzy innymi z polskimi żołnierzami. Film jest skierowany do niemieckich imigrantów którzy chcieli by podjąć walkę z siłami koalicji w Afganistanie”. Część z osób występujących w filmie  zachęcających do przyłączenia się do „świętego dzihadu” mówi płynnie po niemiecku.

Film który Ahmed tytułuje: „Somalia walczy!” przedstawia szkolenie terrorystów w Somali. Film zaczyna się od słownego wystąpienia Osamy bin Ladena.

Ze względu na materiały terrorystyczne zawarte na blogu i możliwość iż autor bloga i jego grono znajomych są zainspirowani terroryzmem prosimy wszystkich któży przybędą na protest o zachowanie ostrożność. O wszelkich niepokojących spostrzeżeniach prosimy informować policję.

Prosimy jednocześnie właściciela serwisu blox.pl, Agora SA o zdjęcie promującego terroryzm.

(Ponieważ autor bardzo szybko zdjął swój blog z serwera poniżej zamieszczamy zdjęcie jego strony zrobione jeszcze wczoraj.)

Adjęcie strony przed jej usunięciem przez autora

Chętnie nas czytasz?

Od 9 lat w Polsce informujemy o zagrożeniu politycznym islamem.
Dostarczamy unikalne treści, publikujemy teksty naukowe, bierzemy udział w konferencjach, a także wpływamy na inne media i polityków.
Dzięki wsparciu jesteśmy w stanie utrzymać niezależność i zrealizować nasz cel:

Demokratyczna Europa wolna od islamskiego fundamentalizmu.

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook

Komentarze