Paris Hilton podbija Mekkę

P. Hilton
| 3 komentarzy|
image_pdfimage_print

Dziedziczka fortuny Hiltonów i gwiazdka porno Paris Hilton otwiera luksusowy butik w Arabii Sudyjskiej.

Paris zaczęła swoją medialną karierę jako celebrytka słynna tylko ze względu na fortunę swojej rodziny, z czasem stała się też bohaterką skandalu za sprawą seks-taśmy, która „wyciekła“ do internetu. Obecnie promuje się jako wszechobecna w mediach businesswoman promująca swoje produkty gdzie tylko się da, nawet w Mekce, gdzie otworzyła właśnie swój najnowszy sklep z torbami i akcesoriami.

To już piąty jej sklep w Arabii, jednakże kiedy ogłosiła na Tweeterze, że uwielbia swój najnowszy sklep, który właśnie otworzyła w galerii handlowej Mecca Mall w Arabii Saudyjskiej, posypał się na nią grad zarzutów o obrazę Mekki. Pojawiły się takie wpisy jak: „to chyba żart“, a nawet sugestie, że jest to przejaw „zachodniej inwazji na świat arabski“. Były też jednak reakcje przychylne, np.: „Odrzucanie tego pomysłu i jednocześnie kupowanie różnych innych produktów z Europy i Zachodu, to kompletna hipokryzja”.

Oprac. GB, na podst.: http://www.dailymail.co.uk/news/article-2235287/Time-pilgrimage-Mecca-Paris-Hilton-opens-luxury-goods-store-holy-city-cringe-Muslims-worldwide.html#ixzz2CyaZL4bb

 

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook

Komentarze