„Odchodowy dżihad” w Tower Hamlets

Dzielne słuzby Londynu
| 20 komentarzy|
image_pdfimage_print

W ubiegłym roku media informowały o samozwańczych „patrolach szariackich”, zaczepiających przechodniów w londyńskim Tower Hamlets. Teraz okazuje się, że muzułmanie mogą też nękać mieszkańców oficjalnie, w mundurach.

Rada dzielnicy zdominowanej przez muzułmanów, gdzie burmistrzem jest islamista Luftur Rahman, powołała własną straż miejską. Przez miesiąc w metrze można było z plakatów „Poznać THEO” – Tower Hamlet Enforcement Officers, którzy są po tygodniowym przeszkoleniu w policji, ale otrzymują trzykrotnie wyższą pensję niż porównywalny stopniem policjant.

Dzielne słuzby LondynuAmber Langtry wyprowadzała z przyjaciółką psa na spacer w Nowy Rok, gdy podszedł do niej umundurowany strażnik parkowy z THEO i oskarżył o nieposprzątanie po zwierzęciu. Kiedy Langtry zapytała o pokazanie dowodu wykroczenia, strażnik odmówił i wskazał w kierunku, gdzie pies w ogóle nie spacerował. Następnie przystąpił do wypisywania mandatu i zadzwonił po patrol policji.

Pamiętam, że pomyślałam, że to absurd. Dlaczego potrzebuje policyjnego wsparcia do osoby mierzącej 150 cm wzrostu, rozglądającej się za psią kupą? – powiedziała kobieta. – Gdy policjanci dotarli na miejsce byli tak samo zdezorientowani jak ja i nie widzieli problemu ani ze mną, ani z moim psem.

W liście do pani Langtry rada muzułmańskiej dzielnicy napisała, że wycofuje oskarżenie, jednak strażnik ma prawo egzekwować karę za wykroczenie polegające na pozostawieniu psich odchodów. Rada stwierdza również, że strażnik był w tym czasie na indywidualnym patrolu i wykonał dynamiczną ocenę ryzyka dla własnego bezpieczeństwa – pies bowiem warczał na niego, co potwierdziła właścicielka.

JW/PJ, na podst.: http://www.standard.co.uk/news/crime/show-me-the-poo-tower-hamlets-park-official-calls-for-police-backup-over-noncompliance-of–female-over-mystery-dog-foul-9092395.html
http://www.express.co.uk/news/uk/143019/Meet-Theo-the-not-so-strong-arm-of-the-law-now-patrolling-a-street-near-you
wideo http://www.youtube.com/watch?v=8-_CXAOq2QI

Chętnie nas czytasz?

Od 9 lat w Polsce informujemy o zagrożeniu politycznym islamem.
Dostarczamy unikalne treści, publikujemy teksty naukowe, bierzemy udział w konferencjach, a także wpływamy na inne media i polityków.
Dzięki wsparciu jesteśmy w stanie utrzymać niezależność i zrealizować nasz cel:

Demokratyczna Europa wolna od islamskiego fundamentalizmu.

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook

Komentarze