Niebezpieczne (imigracyjne) związki

Talib Hussain's house in Rotherham
| 4 komentarzy|
image_pdfimage_print

W Wielkiej Brytanii zapadły wyroki w sprawie międzynarodowego gangu organizującego fikcyjne małżeństwa dla Pakistańczyków. 

Talib Hussain (42) otrzymał wyrok sześciu lat więzienia za organizowanie fałszywych małżeństw dla uzyskania europejskiego paszportu. Jego była żona Rahina Zaman spędzi w więzieniu dwa i pół roku za współudział. Pozostałych 17 współsprawców otrzymało łącznie 15 lat więzienia. Zdaniem sędziny Rosalindy Coe siatka zaatakowała samo serce brytyjskiego systemu imigracyjnego.

Hussain organizował wyjazd kobiet z Europy Wschodniej do Islamabadu, gdzie oficjalnie wychodziły za Pakistańczyków, którzy dzięki temu mogli przeprowadzać się do krajów Schengen i do UK. Złożyli ponad 60 wniosków o brytyjską wizę, popartych fałszywymi dokumentami i zdjęciami ze sfingowanych ślubów. Brytyjska straż graniczna zaczęła podejrzewać oszustwo, gdy odkryto, że na wielu zdjęciach występują te same osoby, na dodatek w tych samych ubraniach – czasami w roli młodej pary, świadków albo gości weselnych.

Talib Hussain's house in RotherhamSąd Koronny w Sheffield skazał także dziewięć kobiet – cztery Czeszki, Słowaczkę i cztery brytyjskie Azjatki. Ewa Holubova (19) zeznała, że poleciała do Pakistanu ze swoim chłopakiem, gdzie w ciągu trzech miesięcy czterokrotnie wyszła za mąż. Pakistańczycy zaoferowali jej 250 funtów za zdjęcia, na podstawie których mogli ubiegać się o wizę. Jej 19-letni chłopak Peter Phodko dostał 300 funtów za „poślubienie” 22-letniej Pakistanki, którą poznał dopiero w dniu ślubu. Sabina Khan (46), samotna matka trójki dzieci pracująca w stołówce szkolnej w Anglii, otrzymała 300 funtów.

Mark Bates z brytyjskiej straży granicznej powiedział: Ta międzynarodowa grupa przestępcza systematycznie wykorzystywała system imigracyjny i okazała pełną pogardę dla instytucji małżeństwa.

Oprac. Gekon,

na podst.: http://www.dailymail.co.uk/news/article-2264112/Members-international-sham-marriage-gang-sent-Czech-women-Pakistan-wed-immigrants-bound-UK-jailed.html

 

Chętnie nas czytasz?

Od 9 lat w Polsce informujemy o zagrożeniu politycznym islamem.
Dostarczamy unikalne treści, publikujemy teksty naukowe, bierzemy udział w konferencjach, a także wpływamy na inne media i polityków.
Dzięki wsparciu jesteśmy w stanie utrzymać niezależność i zrealizować nasz cel:

Demokratyczna Europa wolna od islamskiego fundamentalizmu.

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook

Komentarze