Najpopularniejsze na Euroislam.pl w 2013

| Brak komentarzy|
image_pdfimage_print

Co najbardziej zajmowało naszych Czytelników w roku 2013? Jak zwykle Europa i niekorzystne zmiany pod wpływem imigracji z krajów muzułmańskich.

Wśród najpopularniejszych artykułów znalazły się między innymi: wiadomość o tym, że norweska policja przyznaje, że straciła Oslo ; informacja o tym, jak w alzackim mieście Miluza firmy tramwajowe z powodu ataków muzułmańskiej młodzieży zawieszają kursy do dzielnic zamieszkałych przez imigrantów, a także też list czytelniczki o sytuacji w Holandii. 

most popular euroPoruszenie wywołała też informacja o dziewczynkach wywożonych z Wielkiej Brytanii w celu zamążpójścia w Pakistanie, które ratują się łyżką wsadzaną do majtek, co zmusza kontrolerów lotniska do przeszukania ich i daje szansę na powstrzymanie złego losu. 

Z drugiej strony z zainteresowaniem czytane były artykuły świadczące o tym, że rządy próbują sobie radzić z problemem, tak jak na przykład w Belgii zmagającej się z Partią Islamu,  czy Holandii, gdzie społeczeństwo w większości chce zakazu imigracji z krajów muzułmańskich i ograniczenia budowy meczetów. 

Wśród spraw polskich popularnością cieszyło się przypomnienie wszystkich informacji dotyczących Ligi Muzułmańskiej w RP oraz wywiad z marzącym o szariacie imamem warszawskiego meczetu.

AX

- - - - - - - - - - - - - - Reklama - - - - - - - - - - - - -

Zmieniamy się!

Wkrótce nasza strona będzie dostarczała więcej unikalnych treści
W tym celu musimy też przebudować jej obecny wygląd.
Jeżeli jesteś z nami, czytasz nas, chcesz wesprzeć nasz rozwój kliknij link w prawym dolnym w rogu.
(Dopisek: „zmiana strony”)

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook