My nie chcemy uchodźców, a dżihadyści chcą Trumpa (wyłowione z Sieci)

image001
| Brak komentarzy|
image_pdfimage_print

Przez długi czas zaprzeczano, że problemem Europy są muzułmańscy fanatycy. Dziś w obliczu zagrożenia służby specjalne i policja mają pełne ręce roboty.

W Niemczech mundurowi przeszukali blisko 200 biur i mieszkań należących do salafitów, zaś MSW uznało za nielegalne stowarzyszenie islamistyczne „Prawdziwa religia”. Cóż, lepiej późno niż wcale.

http://wiadomosci.onet.pl/

Jedynie 4 procent Polaków chce, żeby uchodźcy, którzy przybyliby do Polski, zostali nad Wisłą. Prawie 70 procent z nas nie zgadza się na przyjmowanie przybyszy z Afryki i Bliskiego Wschodu. Liczby te wyraźnie pokazują, że Polacy obawiają się popełnienia błędów zachodnich rządów, które otworzyły się na muzułmańską imigrację.

http://wiadomosci.wp.pl/

Polskie służby także dostrzegają aktywność radykałów islamskich. Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego informuje, że doktorant Uniwersytetu Jagiellońskiego zataił swoje kontakty z islamistami z Europy. Gdzie teraz są „obrońcy” praw człowieka, którzy fałszywie założyli, że status słuchacza studiów trzeciego stopnia chroni przed radykalizmem? Sprawą mężczyzny zajmie się komisja sejmowa. Grozi mu deportacja.

http://www.rp.pl/

Na polu walki z ekstremistami nie ma specjalnie się czym pochwalić Belgia. Telefon jednego z terrorystów, który wysadził się rok temu w Paryżu, znaleziono dopiero po roku. Dane z aparatu mogły udaremnić plany zamachowców.

http://www.rmf24.pl/

Potentat w branży budowlanej ma poważne kłopoty. Firma Lafarge, jak twierdzi organizacja tropiąca przestępstwa gospodarcze, robiła interesy na terenach zajętych przez Państwo Islamskie, kupując od dżihadystów ropę i rozbudowując cementownie. W ten sposób francuscy biznes miał finansować ludobójczą organizację. Sprawą ma zając się sąd.

http://fakty.interia.pl/

Dżihadyści są zadowoleni z antyislamskiej retoryki Donalda Trumpa, liczą na to, że dzięki temu więcej muzułmanów się zradykalizuje.

http://www.rp.pl/

Sporządził Piotr Ślusarczyk

Chętnie nas czytasz?

Od 9 lat w Polsce informujemy o zagrożeniu politycznym islamem.
Dostarczamy unikalne treści, publikujemy teksty naukowe, bierzemy udział w konferencjach, a także wpływamy na inne media i polityków.
Dzięki wsparciu jesteśmy w stanie utrzymać niezależność i zrealizować nasz cel:

Demokratyczna Europa wolna od islamskiego fundamentalizmu.

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook

Komentarze