„Musimy ich zmasakrować”

1
| 4 komentarzy|
image_pdfimage_print

Yunis Al-Astal, hamasowski członek parlamentu, który jest również islamskim duchownym, twierdzi, że Palestyńczycy muszą urządzić Żydom rzeź.

1

Al-Astal wystąpił w telewizji Hamasu, Al-Aqsa TV. Cytował Koran i instruował muzułmanów, jak rozgromić Żydów. „Musimy ich zmasakrować, złamać i zapobiec ich zepsuciu na świecie. To oni są tymi, którzy nadal rozniecają ogień wojny, ale Bóg wziął na siebie ugaszenie go” – mówił .Stwierdził też, że Bóg uważa Żydów, którzy zawarli z Bogiem „przymierze”, za „najgorsze z bestii”. „Najgorszymi bestiami w oczach Boga są Ci, którzy nie wierzą. Oni są tymi, z którymi zawarł przymierze, ale łamią je za każdym razem” – oznajmił duchowny i dodał, że Koran „przynosi nam odpowiedź”, a jest nią „masakra Żydów.”

„Musimy przywrócić ich do stanu poniżenia, który był na nich nałożony. Powinni stać się dhimmi – [obywatelami drugiej kategorii]. Ten stan musi być nałożony na nich drogą wojny” – oznajmił hamasowiec.

Tłumaczenie Anonim

www.theblaze.com

 

Chętnie nas czytasz?

Od 9 lat w Polsce informujemy o zagrożeniu politycznym islamem.
Dostarczamy unikalne treści, publikujemy teksty naukowe, bierzemy udział w konferencjach, a także wpływamy na inne media i polityków.
Dzięki wsparciu jesteśmy w stanie utrzymać niezależność i zrealizować nasz cel:

Demokratyczna Europa wolna od islamskiego fundamentalizmu.

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook

Komentarze