Miller: Zachód nie ugiął się presji muzułmańskiej Turcji

Premier Leszek Miller
| 1 komentarz|
image_pdfimage_print

W dzisziejszym Poranku TVN24 były premier Leszek Miller pochwalił prezydenta Lecha Kaczyńskiego za udzielenie poparcia dla kandydatury premiera Danii Andersa Fogh Rasmussena na szefa NATO.

Premier Leszek MillerZdaniem Millera prezydent Lech Kaczyński zachował się przytomnie i słusznie ws. wyboru szefa NATO. Były premier uważa, że szefem Sojuszu został człowiek kompetentny i przyjazny Polsce, który zabiegał o jak najlepsze warunki dla nas, kiedy negocjowaliśmy wejście do UE.

Istotne dla Leszka Millera było,  że Zachód nie ugiął się presji muzułmańskiej Turcji, tymbardziej że była to presja poniżej standardów naszej Zachodniej cywilizacji.

Turcja m.in. próbowała blokować kandydaturę premiera Danii, który w trakcie konfliktów o „karykatury Mahometa” bronił wolności prasy, co było nie w smak rządzącej Turcją islamistycznej AKP.

Miller skrytykował również ministra spraw zagranicznych Radka Sikorskiego, że nie wjedzie na antyrosyjskiej chabecie do żadnej poważnej instytucji międzynarodowej.

JW na podst. TVN24

Chętnie nas czytasz?

Od 9 lat w Polsce informujemy o zagrożeniu politycznym islamem.
Dostarczamy unikalne treści, publikujemy teksty naukowe, bierzemy udział w konferencjach, a także wpływamy na inne media i polityków.
Dzięki wsparciu jesteśmy w stanie utrzymać niezależność i zrealizować nasz cel:

Demokratyczna Europa wolna od islamskiego fundamentalizmu.

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook

Komentarze