Szwedzki raper: „W Afryce jest bezpieczniej, niż w Szwecji”

ken-ring
| Brak komentarzy|
image_pdfimage_print

Znany szwedzki artysta hip-hopowy Ken Ring obawia się wybuchu otwartej wojny na ulicach Sztokholmu w ciągu najbliższych 20 lat.

Raper zastanawia się nad przeprowadzką do Afryki, gdyż jego zdaniem jest tam bezpieczniej, niż w niektórych rejonach Szwecji.

W wywiadzie pokazanym w norweskim programie „Trygdekontoret”, wyemitowanym przez państwową stację NRK, Ken Ring, którego brat, a także 18 przyjaciół zostało zamordowanych, opowiada o sztokholmskim przedmieściu Hässelby, gdzie sam dorastał. W czasach jego dzieciństwa było tam spokojnie i bezpiecznie, ale obecnie w Hässelby trwa „otwarta wojna gangów”, a przemoc oraz handel bronią i narkotykami są na porządku dziennym.

Ring wskazał zwłaszcza na fakt gwałtownego wzrostu liczby islamskich imigrantów jako przyczynę problemów, o czym mówił po raz pierwszy już w 2009 roku. „Przyjmujemy tylu imigrantów, ilu tylko się da. Na przedmieściach mieszka już mnóstwo ludzi, a ich liczba ciągle rośnie. Wreszcie dojdzie do jakiegoś krachu” – powiedział muzyk.

Ring wyznał również, że zastanawia się nad przeprowadzką do Afryki, po tym, jak syn zadał mu pytanie: „Tato, dlaczego w Hässelby jest bardziej niebezpiecznie, niż w Nairobi w Kenii?”.

Raper widzi przyszłość Szwecji w ponurych barwach. „Wydaje mi się, że jest już za późno na zmiany. Najdalej za 20 lat będziemy mieli otwartą wojnę na ulicach Sztokholmu” – powiedział..

Rolka na podst. https://tv.nrk.no/serie/trygdekontoret/MUHU06000618/sesong-12/episode-2

Chętnie nas czytasz?

Od 9 lat w Polsce informujemy o zagrożeniu politycznym islamem.
Dostarczamy unikalne treści, publikujemy teksty naukowe, bierzemy udział w konferencjach, a także wpływamy na inne media i polityków.
Dzięki wsparciu jesteśmy w stanie utrzymać niezależność i zrealizować nasz cel:

Demokratyczna Europa wolna od islamskiego fundamentalizmu.

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook

Komentarze