Pod obserwacją:

Meczet Ahmadijji ukarany za samowolę budowlaną

| 5 komentarzy|
image_pdfimage_print

Meczet w Feltham na przedmieściu Londynu musi usunąć kopułę oraz zdobienia, które zostały wykonane bez odpowiednich zezwoleń.

Meczet Baitul Wahid prowadzony przez muzułmanów z sekty Ahmadijja przegrał apelację wniesioną do nadzoru budowlanego w Bristolu. Stowarzyszenie muzułmanów ma usunąć kopułę oraz napisy, ale odwołało się od tej decyzji.

meczetPrzedstawiciel Ahmadiyya Muslim Community powiedział: „Jest godne pożałowania, że lokalne władze nie starają się rozwiązać tej sprawy na drodze dialogu. Jednak natychmiast przystąpimy do realizacji postanowień inspektora oraz będziemy się starali współpracować z lokalnymi władzami, żeby znaleźć bardziej dogodne rozwiązanie tej sprawy”.

Władze dzielnicy oznajmiły, że „wszelkie nieautoryzowane prace budowlane muszą zostać usunięte”. Nadzór budowlany podtrzymał decyzję lokalnej rady o niewydaniu wstecznej zgodny na budowę przy głównym wejściu do budynku, oraz opinię, że kopuła jest „absurdalnym” dodatkiem do lokalnej zabudowy. Dodatkowo odrzucone zostało podanie i apelacja o dodanie dużych napisów na froncie budynku ze względu na ich rozmiar i położenie.

 

Tłumaczenie: Severus-Snape

Źródło: http://www.getwestlondon.co.uk

- - - - - - - - - - - - - - Reklama - - - - - - - - - - - - -

 

Zmieniamy się!

Wkrótce nasza strona będzie dostarczała więcej unikalnych treści
W tym celu musimy też przebudować jej obecny wygląd.
Jeżeli jesteś z nami, czytasz nas, chcesz wesprzeć nasz rozwój kliknij link w prawym dolnym w rogu.
(Dopisek: „zmiana strony”)

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook