Laburzyści: rozprawimy się z „islamofobią”

zdjęcie: twitter.com (@Odd_Miliband )
| 8 komentarzy|
image_pdfimage_print

Przyszły rząd  zmieni prawo i uzna „islamofobię” z przestępstwo, twierdzi przywódca partii Ed Miliband. 

zdjęcie: twitter.com (@Odd_Miliband )
zdjęcie: twitter.com (@Odd_Miliband )

„Zmienimy jej kwalifikację na przestępstwo, które będzie odnotowywane w kartotekach policyjnych. W ten sposób, uznając islamofobię za przestępstwo nienawiści, wykorzenimy ją”, powiedział Miliband dziennikarzowi gazety „The Muslim News” w trakcie obszernego wywiadu.

„Zmienimy stosowne ustawy, pokazując całkowitą odrazę do przestępstw nienawiści i islamofobii. Po raz pierwszy policja będzie rejestrować islamofobiczne ataki w całym kraju”, powiedział przywódca laburzystów. W swym programie wyborczym Partia Pracy zobowiązuje się do prowadzenia polityki „zerowej tolerancji” wobec „islamofobii” a także antysemityzmu. „Poradzimy sobie z tym zagrożeniem, zanim ono wzrośnie w szkołach, na uniwersytetach i w mediach społecznościowych. Zaostrzymy też przepisy przeciwko przestępstwom na tle nienawiści, których ofiarą padają osoby niepełnosprawne, homoseksualiści i transseksualiści”, dodał Miliband.

Rol na podst. www.muslimnews.co.uk

Chętnie nas czytasz?

Od 9 lat w Polsce informujemy o zagrożeniu politycznym islamem.
Dostarczamy unikalne treści, publikujemy teksty naukowe, bierzemy udział w konferencjach, a także wpływamy na inne media i polityków.
Dzięki wsparciu jesteśmy w stanie utrzymać niezależność i zrealizować nasz cel:

Demokratyczna Europa wolna od islamskiego fundamentalizmu.

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook

Komentarze