Jeżeli zakażecie burki, krew poleje się na ulicach Europy

burqa2
| 29 komentarzy|
image_pdfimage_print

Norweska telewizja TV2 wyemitowała wywiad z Anjemem Choudarym, radykalnym muzułmańskim przywódcą, w którym zagroził Europie rozlewem krwi, jaki może spowodować zakaz noszenia burki.
burqa2
„To jest coś, co muzułmanie postrzegają jako bezpośredni atak na ich religię. Nie sądzę, by kobiety powstrzymały się od noszenia burki i nikabu w publicznej przestrzeni, ponieważ czynią to z obowiązku (religijnego – przyp. red.), a mężczyźni będą je w tym bronić. I w końcu, sytuacja ta może doprowadzić do rozlewu krwi na ulicach Europy”.

Amatullah Himayah, nosząca nikab muzułmanka z Londynu i uczennica Choudary’ego, mówi iż zakaz noszenia nikabu może doprowadzić do całkowitej anarchii.

TV2 sfilmowała także Anjema Choudary’ego, gdy naucza muzułmanów, że ich prześladowanie doprowadzi do następnych zamachów bombowych – jak te z 11 września w Nowym Jorku, czy 7 lipca w Londynie.(ziu)

AX na podst. islamineurope.blogspot.com
http://islamineurope.blogspot.com/2010/11/choudary-burqa-ban-can-lead-to.html?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+IslamInEurope+%28Islam+in+Europe%29&utm_content=Google+Feedfetcher

Chętnie nas czytasz?

Od 9 lat w Polsce informujemy o zagrożeniu politycznym islamem.
Dostarczamy unikalne treści, publikujemy teksty naukowe, bierzemy udział w konferencjach, a także wpływamy na inne media i polityków.
Dzięki wsparciu jesteśmy w stanie utrzymać niezależność i zrealizować nasz cel:

Demokratyczna Europa wolna od islamskiego fundamentalizmu.

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook

Komentarze