Islamiści grożą uczestnikom Eurowizji

eurowizja
| 6 komentarzy|
image_pdfimage_print

Islamscy terroryści zapowiedzieli, że wezmą na cel wykonawców mających się pojawić na tegorocznym konkursie Eurowizji w maju w stolicy Azerbejdżanu, Baku.

Irlandzki duet o nazwie Jedward oraz inni muzycy pochodzący z 42 krajów Europy zostali określeni jako „europejskie szumowiny”, których „krew powinna spłynąć zgodnie z wolą Allaha”. Mają temu posłużyć noże oraz broń chemiczna. Pełne gróźb orzeczenie jest prawdopodobnie odzewem za represje władz wobec islamskiej grupy terrorystycznej. Siedemnastu jej członków zostało zatrzymanych; jeden z nich wysadził się w powietrze zabijając przy tym policjanta.

Na konkurs Eurowizji, który terroryści określili jako „koszmar dla wszystkich muzułmanów”, wybierają się delegacje krajów europejskich oraz tysiące widzów i fanów zespołów, jest to więc wymarzony cel do ataku mającego ukazać pogardę islamistów dla europejskiego stylu życia, jak również umożliwiający zemstę na władzach Azerbejdżanu, które starając się o wielki show, wydały już 500 mln euro na projekty wspierające to wydarzenie. Zapowiedziano, że ochrona wszystkich artystów zostanie odpowiednio wzmocniona.

Opracowanie: WerrroEs

Źródła: http://www.bivouac-id.com/billets/des-terroristes-menacent-les-chanteurs-de-leurovision/
http://www.independent.ie/entertainment/music/islamic-terrorists-issue-threat-against-jedward-ahead-of-eurovision-3080269.html?start=1

Chętnie nas czytasz?

Od 9 lat w Polsce informujemy o zagrożeniu politycznym islamem.
Dostarczamy unikalne treści, publikujemy teksty naukowe, bierzemy udział w konferencjach, a także wpływamy na inne media i polityków.
Dzięki wsparciu jesteśmy w stanie utrzymać niezależność i zrealizować nasz cel:

Demokratyczna Europa wolna od islamskiego fundamentalizmu.

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook

Komentarze