Hamas zawłaszcza pieniądze Palestyńczyków

"Uwolnić Palestynę od Hamasu"
| 3 komentarzy|
image_pdfimage_print
"Uwolnić Palestynę od Hamasu"

Minister Dziedzictwa Religijnego Autonomii Palestyńskiej Mahmoud Habbasz oskarża “zbrodniczy” Hamas o kradzież pieniędzy od ludności i spowodowanie kryzysu dostaw elektryczności w Gazie

Poniżej podajemy fragmenty wywiadu z ministrem dziedzictwa religijnego Autonomii Palestyńskiej Mahmoudem Habbaszem, który nadała telewizja Autonomii Palestyńskiej 23 marca 2012 r.

Mahmoud Habbasz: Jest kryzys paliwowy, ponieważ, żeby ująć to prosto, Hamas gromadzi paliwo do własnych pojazdów, do konwojów i nowoczesnych samochodów prowadzonych przez jego tak zwanych „bojowników” na oczach ludzi.

Jest kryzys elektryczności, ponieważ, żeby ująć to bardzo prosto, Hamas zbiera pieniądze od ludzi za elektryczność, ale nie wpłaca ich dostawcom. Wkłada pieniądze do własnej kieszeni i rozdaje je „armii” zatrudnionych, którymi zalał kompanię energetyczną. Są to niepotrzebni i bezużyteczni zatrudnieni.

Są przywódcy Hamasu, którzy nie płacą za elektryczność. Oświetlają swoje domy i instalują reflektory kosztem ludności. Instytucje i biura Hamasu używają elektryczności kosztem ludności. To jest prawdziwy powód ich cierpień.

Kryzys elektryczności w Gazie wypływa z bezczelności Hamasu, który “kradnie” pieniądze, jakie pobiera od ludzi za elektryczność. […]

Hamas ukradł biednym 800 milionów dolarów poprzez podstawione firmy inwestycyjne. Założyli bank do oszustwa i podstępu w Gazie. […]

Hamas próbuje oderwać Gazę od ciała palestyńskiego i ogłosić [się] państwem. […]

Więcej na: memri.org

 

Chętnie nas czytasz?

Od 9 lat w Polsce informujemy o zagrożeniu politycznym islamem.
Dostarczamy unikalne treści, publikujemy teksty naukowe, bierzemy udział w konferencjach, a także wpływamy na inne media i polityków.
Dzięki wsparciu jesteśmy w stanie utrzymać niezależność i zrealizować nasz cel:

Demokratyczna Europa wolna od islamskiego fundamentalizmu.

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook

Komentarze