Francja: Tunezyjczyk stwarzał zagrożenie

Bernard Cazeneuve
Bernard Cazeneuve
| Brak komentarzy|
image_pdfimage_print

Mohsen M’Hadi, Tunezyjczyk, który stwarzał „poważne zagrożenie” dla porządku publicznego, został deportowany do swojego kraju, poinformował szef francuskiego MSW.

Służby ministerstwa „przeprowadziły ostatniej nocy [w czwartek] deportację do Tunezji Mohsena Hadiego, obywatela tego kraju”, powiedział Bernard Cazeneuve. „Ze względu na poważne zagrożenie, które osoba ta stanowiła dla utrzymania porządku publicznego na ziemi francuskiej, minister spraw wewnętrznych postanowił wszcząć przeciwko niej procedurę deportacyjną, po uzyskaniu pozytywnej opinii z komisji deportacyjnej, co pozwoliło na natychmiastową realizację procesu deportacji” – dodał, nie podając więcej szczegółów.

Bernard Cazeneuve przypomniał o „niezachwianej determinacji rządu do walki z terroryzmem przy pomocy wszelkich prawnych środków”.

To już czwarta tego typu deportacja od początku sierpnia (wcześniej deportowano Algierczyka, obywatela Mali i Mauretańczyka).

Xsara na podstawie http://www.lexpress.fr

 

Chętnie nas czytasz?

Od 9 lat w Polsce informujemy o zagrożeniu politycznym islamem.
Dostarczamy unikalne treści, publikujemy teksty naukowe, bierzemy udział w konferencjach, a także wpływamy na inne media i polityków.
Dzięki wsparciu jesteśmy w stanie utrzymać niezależność i zrealizować nasz cel:

Demokratyczna Europa wolna od islamskiego fundamentalizmu.

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook

Komentarze