Egipski polityk: Holokaust to kłamstwo

| 4 komentarzy|
image_pdfimage_print

Egipski polityk: Holokaust to kłamstwo historiaNiemcy zamordowali najwyżej kilkaset tysięcy Żydów – uważa Ahmed Ezz el Arab

El Arab jest wiceprzewodniczącym świeckiej Partii Wafd, jednego z najważniejszych ugrupowań w Egipcie. – Holokaust to kłamstwo – stwierdził w wywiadzie udzielonym „Washington Times”. – Jak naziści mogli zabić sześć milionów Żydów, skoro pod niemiecką okupacją było ich 2,4 miliona? Skąd wytrzasnęli pozostałe 3,6 miliona – dodał. Według niego komory gazowe to „całkowita fantazja”.

Zapytany o dzienniki Anny Frank, która zginęła w Bergen-Belsen – stwierdził, że zostały sfabrykowane. – Gdy robiłem doktorat w Sztokholmie, studiowałem tę książkę. Mogę przysiąc na Boga, że to falsyfikat. Dziewczynka była prawdziwa, ale jej pamiętnik nie – podkreślił egipski polityk. Słowa el Araba, po tym jak przedrukował je dziennik „Haarec”, wywołały w Izraelu oburzenie.

więcej na rp.pl

Chętnie nas czytasz?

Od 9 lat w Polsce informujemy o zagrożeniu politycznym islamem.
Dostarczamy unikalne treści, publikujemy teksty naukowe, bierzemy udział w konferencjach, a także wpływamy na inne media i polityków.
Dzięki wsparciu jesteśmy w stanie utrzymać niezależność i zrealizować nasz cel:

Demokratyczna Europa wolna od islamskiego fundamentalizmu.

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook

Komentarze