Dżihad od przedszkola

Palestinian children
| 5 komentarzy|
image_pdfimage_print

Artykuł na portalu internetowym Brygad Al-Kuds dokumentuje, jak dzieci w przedszkolach w Gazie są indoktrynowane do dżihadu i oporu.

Brygady Al-Kuds zostały założone jako militarne skrzydło palestyńskiego Islamskiego Dżihadu, grupy znajdującej się na liście organizacji terrorystycznych w USA .

Podczas ceremonii zakończenia roku dzieci, ubrane w mundury, odgrywają sceny walki w dżihadzie, cierpienia, poniżenia i tortur w więzieniach izraelskich itp. Fotografie towarzyszące artykułowi pokazują także dzieci podczas musztry, biorące udział w pogrzebie męczenników leżących w trumnach oraz stojące przed sceną przedstawiającą meczet Al-Aksa. Artykuł wyjaśnia, że dzieci w Gazie „są wychowywane w miłości do dżihadu, oporu i Palestyny oraz [wiedzy o] masakrach i zbrodniach syjonistów”.

Przedszkolanka mówi, że jej celem jest wychowanie dzieci, żeby były „bojownikami dżihadu i dowódcami, którzy będą bronić ziemi Palestyny i Jerozolimy”, a mały chłopiec mówi, że kiedy dorośnie, chce strzelać rakietami w syjonistów i przeprowadzić operację męczeńską w autobusie.

 

Więcej na Memri.org

http://www2.memri.org/bin/polish/articles.cgi?Page=archives&Area=sd&ID=SP478612

Chętnie nas czytasz?

Od 9 lat w Polsce informujemy o zagrożeniu politycznym islamem.
Dostarczamy unikalne treści, publikujemy teksty naukowe, bierzemy udział w konferencjach, a także wpływamy na inne media i polityków.
Dzięki wsparciu jesteśmy w stanie utrzymać niezależność i zrealizować nasz cel:

Demokratyczna Europa wolna od islamskiego fundamentalizmu.

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook

Komentarze