Dzieci nigdy nie są za małe na rozpoczęcie treningu dżihadysty.

Dziecko muzułmanskie trenowane na zamachowca samobójce, rytualne samobójstwo w islamie.
| 5 komentarzy|
image_pdfimage_print

Jak wychować dziecko na wojownika „świętej wojny przeciw niewiernym”? Brytyjscy islamscy terroryści odpowiadają: „Kluczem jest wpajanie im wartości dżihadu, gdy są jeszcze malutkie. Nie czekajcie do siódmego roku życia. Dzieci nigdy nie są za małe na rozpoczęcie treningu dżihadysty”. Czy po szokujących odkryciach policji Wielka Brytania zrozumie w końcu zagrożenie ze strony islamskich bojowników?

Dziecko muzułmanskie trenowane na zamachowca samobójce, rytualne samobójstwo w islamie.
Dziecko muzułmanskie trenowane na zamachowca samobójcę, rytualne samobójstwo w islamie.

Policjanci z North West’s Counter Terrorist Unit (CTU – jednostka zwalczająca terroryzm) ostrzegają: w niedawno odkrytej na terenie Zjednoczonego Królestwa dokumentacji brytyjscy terroryści stwierdzają, że „żadne dziecko nie jest za małe na trening dżihadu”. W specjalnym programie nakręconym dla BBC Inside Out funkcjonariusze komentowali znalezione pisma i szokujące nagranie, na którym dwójka dzieci w wieku około trzech i sześciu lat bawi się pistoletem i karabinem Kałasznikowa. Zdaniem policji broń jest prawdziwa a nagranie pochodzi z zagranicy, najprawdopodobniej z Pakistanu. W materiale słychać jak męski głos pyta: „co zrobicie z tą bronią?” i podpowiada dzieciom odpowiedź: „chcę mordować niewiernych”.

Te dowody świadczą o podejmowanych próbach radykalizacji dzieci. Materiał filmowy nakręcony najprawdopodobniej w Pakistanie był zapisany na twardym dysku „podejrzanego” komputera. Jednak te odkrycia nie są odosobnione. Funkcjonariusze jednostki antyterrorystycznej są w szoku po odkryciu instrukcji i plansz uczących jak wychować dziecko na mudżahedina. Wszystkie napisane były po angielsku i mogły służyć do indoktrynacji najmłodszych. Zdaniem wysokiego rangą policjanta „pokazują one sposób myślenia niektórych osób, a przez to z kim musimy się zmierzyć.”

Kolejne dowody to pliki instruujące rodziców jak wychować dzieci na mudżahedinów pobrane z ekstremistycznych stron internetowych. „Kluczem jest wpajanie im tych wartości, gdy są jeszcze malutkie. Nie czekajcie do siódmego raku życia! Dzieci nigdy nie są za małe na rozpoczęcie treningu dżihadysty”.

Kim Howells przewodniczący Parlamentarnej Komisji Bezpieczeństwa i Służb Wywiadowczych mówi: „sytuacja maluje się w ciemnych barwach i mam nadzieję, że nigdy więcej nie natkniemy się na podobne odkrycia. Nigdy wcześniej nie natknąłem się na tak dosadne dowody świadczące z czym tak naprawdę przyszło nam się zmierzyć”.

Dzieci indoktrynowane przez radykalnych muzułmanów.

- - - - - - - - - - - - - - Reklama - - - - - - - - - - - - -

https://www.youtube.com/watch?v=d8BElL3j7EE

Skandal wokół podręczników dla dzieci w Wielkie Brytanii.

https://www.youtube.com/watch?v=Ex0FXgxnhS0

Uroczystość zakończenia przedszkola prowadzonego przez radykalne ugrupowanie Hamas.

https://www.youtube.com/watch?v=qBPmHBpxE9s

JB npdst. The Telegraph

Zmieniamy się!

Wkrótce nasza strona będzie dostarczała więcej unikalnych treści
W tym celu musimy też przebudować jej obecny wygląd.
Jeżeli jesteś z nami, czytasz nas, chcesz wesprzeć nasz rozwój kliknij link w prawym dolnym w rogu.
(Dopisek: „zmiana strony”)

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook