Dla dżihadu można analnie

- Możesz być odrobinę homoseksualny
- Ale jak to się robi ?
| 13 komentarzy|
image_pdfimage_print

We wrześniu 2009 r. w Dżuddzie, w Arabii Saudyjskiej, muzułmański terrorysta Abdullah al-Asiri, reprezentujący Al-Kaidę Póływspu Arabskiego, próbował zamordować saudyjskiego księcia odpalając bombę, którą umieścił we własnym odbycie.

- Możesz być odrobinę homoseksualny- Ale jak to się robi ?
– Możesz być odrobinę homoseksualny
– Ale jak to się robi ?

Zamach okazał się nieudany, ponieważ książę przeżył.

Nie był to jednak przypadek odosobniony. Okazuje się, że „analny dżihad” jest praktyką promowaną przez wielu islamskich duchownych. W 2010 r., w nadawanej z Londynu Fadak TV, imam Abu al-Dema al-Qasab ogłosił fatwę, w ramach której poinformował dżihadystów o „innowacyjnej, bezprecedensowej metodzie, mającej na celu przeprowadzanie ataków samobójczych”. Chodziło o „umieszczanie w odbycie kapsułek wybuchowych”. Jednak jak zaznaczył imam, „w ramach przygotowania do operacji, przez pewien okres niezbędne jest zaakceptowanie sodomii w celu rozszerzenia odbytu, tak, aby ten pomieścił więcej ładunków wybuchowych”.

Fatwa obwieszcza również, że choć sodomia w islamie jest oficjalnie zabroniona, „konieczność zmusza do łamania zakazu, a jeśli obowiązek (taki jak dżihad) można zrealizować jedynie łamiąc zakazy, łamanie tychże staje się samo w sobie obowiązkiem, ponieważ nie ma ważniejszego obowiązku niż dżihad”. Imam dodał na koniec, że „po akcie homoseksualnym należy po prostu poprosić Allaha o wybaczenie, i czcić go jeszcze bardziej”.

Z kolei 26 czerwca 2014 r. egipska stacja telewizyjna Al-Tahrir TV ogłosiła, że jeden z imamów Bractwa Muzułmańskiego wydał nową fatwę, która sankcjonuje homoseksualizm wśród muzułmańskich terrorystów, gdy ci „znajdują się daleko od swoich żon, są w podróży, lub prowadzą właśnie dżihad”.

Bohun, na podst.
www.ripostelaique.com

 

Zmieniamy się!

Wkrótce nasza strona będzie dostarczała więcej unikalnych treści
W tym celu musimy też przebudować jej obecny wygląd.
Jeżeli jesteś z nami, czytasz nas, chcesz wesprzeć nasz rozwój kliknij link w prawym dolnym w rogu.
(Dopisek: „zmiana strony”)

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook