Chłosta za pieszczoty w samochodzie

| Brak komentarzy|
image_pdfimage_print

Seks przedmałżeński, a tym bardziej w samochodzie, jest złem. Tak przynajmniej uważa islamski sąd w Malezji, który zgodnie z koranicznym prawem skazał na karę chłosty parę, przyłapaną na pieszczotach w samochodzie.

O surowym wyroku poinformował prawnik kochanków. 29-letni Mohammad Shahrin Abdul Majid i 24-letnia Nadiah Najat Hussin zostali w maju zatrzymani na publicznym parkingu w stanie Selangor w centralnej Malezji.

Oboje byli tylko w bieliźnie. Para, zamierzająca wkrótce wziąć ślub, przyznała się do próby uprawiania pozamałżeńskiego seksu.

Sąd nie uwzględnił jednak okoliczności łagodzących – faktu, że nie doszło do zbliżenia, a także planów zawarcia formalnego związku. Przyszłych małżonków skazał na sześć uderzeń kijem ratanowym i grzywnę w wysokości po pięć tysięcy ringgitów (1400 dolarów). Narzeczeni zapowiedzieli odwołanie od wyroku.

Twarde prawo, ale prawo

Jest to kolejny przypadek zaktywizowania się sądów islamskich w Malezji, do tej pory uważanej za kraj umiarkowanego islamu. W ostatnim czasie na kary chłosty skazano tu kobietę za publiczne picie piwa i mężczyznę za podobne przewinienie.

- - - - - - - - - - - - - - Reklama - - - - - - - - - - - - -

Więcej na: tvn24.pl

Zmieniamy się!

Wkrótce nasza strona będzie dostarczała więcej unikalnych treści
W tym celu musimy też przebudować jej obecny wygląd.
Jeżeli jesteś z nami, czytasz nas, chcesz wesprzeć nasz rozwój kliknij link w prawym dolnym w rogu.
(Dopisek: „zmiana strony”)

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook