Brutalnie pobity, bo uczył muzułmanki innych religii

girls-school-in-bow-east-london
| 35 komentarzy|
image_pdfimage_print

Czterech mężczyzn zaatakowało nauczyciela w Londynie, uderzając go w twarz i powodując pęknięcie czaszki. Powód – uczył innych religii muzułmańskie dziewczynki.


girls-school-in-bow-east-londonAkmol Hussein, 26, Sheikh Rashid, 27, Azad Hussain, 25, i Simon Alam, 19, zaatakowali nauczyciela Gary’ego Smitha nożem, żelazną pałką i kawałkiem betonu. W wyniku zadanych ciosów doszło do pęknięcia czaszki.

Smith naucza o religiach w Szkole Dziewczęcej prowadzonej przez Central Foundation w Bow, we wschodnim Londynie. Policji przed atakiem udało się nagrać na podsłuchu rozmowy gangu, w których oburzano się, że Smith „uczy innych religii nasze siostry”.

Prokurator Sarah Whitehouse w sądzie powiedziała, że materiał dowodowy z tego co powiedziano w śledztwie, wskazuje zdecydowanie na religijne motywy tej napaści. Uważa się, że gang dwukrotnie próbował dopaść nauczyciela. Wszyscy oskarżeni przyznali się do winy.

AX na podst. Daily Mail

http://www.dailymail.co.uk/news/article-1359160/4-men-slashed-teachers-face-teaching-religions-Muslim-girls.html

Chętnie nas czytasz?

Od 9 lat w Polsce informujemy o zagrożeniu politycznym islamem.
Dostarczamy unikalne treści, publikujemy teksty naukowe, bierzemy udział w konferencjach, a także wpływamy na inne media i polityków.
Dzięki wsparciu jesteśmy w stanie utrzymać niezależność i zrealizować nasz cel:

Demokratyczna Europa wolna od islamskiego fundamentalizmu.

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook

Komentarze