Bractwo Muzułmańskie wzywa do dżihadu

Muhammad Badi
| 7 komentarzy|
image_pdfimage_print

Przewodnik Generalny Bractwa, Muhammad Badi, powiedział w kazaniu, że muzułmanie, nie zaś Żydzi i chrześcijanie, są synami Abrahama i że „świat nie zazna szczęścia, bezpieczeństwa i stabilności dopóki nie znajdzie się pod strażą islamskiego szariatu”.

Następnie Badi powiedział, że meczet Al-Aksa w Jerozolimie jest równie cenny dla muzułmanów jak Kaaba w Mekce i że Jerozolima jest ziemią muzułmańską. Dlatego też nikt nie ma prawa zrezygnować z żadnej jej części i każdy muzułmanin jest zobowiązany do prowadzenia dżihadu, by przywrócić ją pod rządy muzułmańskie.

Muhammad Badi

Na koniec Badi powiedział, że tyrania Żydów w Palestynie w końcu „doprowadzi ich do zagłady” i Allah „uwolni świat od ich brudu i zepsucia”. Podkreślił, że te cele zakończenia tyranii i odzyskania miejsc świętych nie zostaną osiągnięte poprzez rezolucje ONZ ani poprzez negocjacje, ponieważ syjoniści nie rozumieją niczego poza siłą. Te cele zostaną więc osiągnięte tylko przez dżihad i poświęcenie.

Tłumaczenie Małgorzata Koraszewska

Fragmenty kazania czytaj na Racjonalista.pl http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,8437

Chętnie nas czytasz?

Od 9 lat w Polsce informujemy o zagrożeniu politycznym islamem.
Dostarczamy unikalne treści, publikujemy teksty naukowe, bierzemy udział w konferencjach, a także wpływamy na inne media i polityków.
Dzięki wsparciu jesteśmy w stanie utrzymać niezależność i zrealizować nasz cel:

Demokratyczna Europa wolna od islamskiego fundamentalizmu.

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook

Komentarze