Ameryka nie wygra z islamem

Iran Army open day
| 14 komentarzy|
image_pdfimage_print

Irański generał uważa, że pomimo wielomiliardowych amerykańskich kampanii antyislamskich oraz propagandy zachodnich mediów, islam i tak będzie dominować na świecie.

Jak pisze irański portal presstv.it, generał brygady Masoud Jazayeri, zastępca szefa Połączonych Sztabów Sił Zbrojnych Iranu powiedział, że ogromne kwoty, jakie Stany Zjednoczone i niektóre kraje zachodnie przeznaczają, aby wywołać strach i nienawiść wobec muzułmanów, wzmagają tylko popularność islamu na całym świecie.

Jazayeri oznajmił, że mimo amerykańskich i syjonistycznych działań, podejście ludzi Zachodu do muzułmanów stało się bardziej empatyczne. Oficjel irańskiego wojska wspomniał o cyklicznych buntach i protestach przeciwko zachodnim reżimom. Zauważył również, że ich skutki objawiają się obecnie w Wielkiej Brytanii, Izraelu, a nawet w  Stanach Zjednoczonych, gdzie ludzie odcinają się od establishmentu. Jazayeri nazwał XXI wiek Wiekiem Przebudzenia Narodów i Upadku Autorytarnych Zasad.

http://www.presstv.ir/detail/197851.html

Chętnie nas czytasz?

Od 9 lat w Polsce informujemy o zagrożeniu politycznym islamem.
Dostarczamy unikalne treści, publikujemy teksty naukowe, bierzemy udział w konferencjach, a także wpływamy na inne media i polityków.
Dzięki wsparciu jesteśmy w stanie utrzymać niezależność i zrealizować nasz cel:

Demokratyczna Europa wolna od islamskiego fundamentalizmu.

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook

Komentarze