82 terrorystów miało ochraniać Euro 2016?

Francuskie służby ćwiczą przed Euro 2016
Francuskie służby ćwiczą przed Euro 2016
| Brak komentarzy|
image_pdfimage_print

Wśród 3500 osób zatrudnionych przy zapewnieniu bezpieczeństwa w czasie europejskich mistrzostw piłki nożnej znajdowało się 82 osoby podejrzane o związki z terroryzmem, ujawniła kontrola służb wewnętrznych.

Informacje o wynikach kontroli na kilka dni przed rozpoczęciem Euro 2016 podaje „Le Point”, na podstawie danych  francuskiego Dyrektoriatu Generalnego ds. Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Wykazała ona, że na liście pracowników związanych z ochroną mistrzostw znalazły się osoby podejrzane o przynależność do grup terrorystycznych albo obserwowane ze względu na prezentowanie poglądów radykalnych.

Nawet prezydent Francji Fracois Hollande przyznaje, że ryzyko ataku terrorystycznego będzie wisieć nad piłkarskimi rozgrywkami organizowanymi w tym roku we Francji.

Amerykański Departament Stanu wcześniej opublikował informację ostrzegającą obywateli amerykańskich przed potencjalnym ryzykiem ataków terrorystycznych we Francji. (j)

źródło: Daily Mail

Chętnie nas czytasz?

Od 9 lat w Polsce informujemy o zagrożeniu politycznym islamem.
Dostarczamy unikalne treści, publikujemy teksty naukowe, bierzemy udział w konferencjach, a także wpływamy na inne media i polityków.
Dzięki wsparciu jesteśmy w stanie utrzymać niezależność i zrealizować nasz cel:

Demokratyczna Europa wolna od islamskiego fundamentalizmu.

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook

Komentarze