12-letnia panna młoda.

pakistanska-dziewczynka
| 3 komentarzy|
image_pdfimage_print

Pakistan: Muzułmanin zmusza 12- letnią dziewczynkę do konwersji na islam i poślubienia go. Policja wyśmiewa doniesienie matki o porwaniu i tłumaczy, że jej córka jest od tej chwili muzułmanką. Mimo że sama jest jeszcze dzieckiem, musi zostać ze swoim mężem, gdyż jest jego własnością.

pakistanska-dziewczynkaMatka 12-letniej dziewczynki porwanej w pakistańskiej prowincji Punjab i zmuszonej do przejścia na islam oraz do poślubienia 37- letniego muzułmanina, wciąż liczy na odzyskanie córki na drodze sądowej. Rozprawa sądowa odbędzie się w przyszłym tygodniu, jednak reakcja pakistańskich organów władzy nie dodaje nadziei na odzyskanie córki.

Kiedy Sajida Masih, chrześcijanka w silnie zislamizowanym Pakistanie, złożyła na policji doniesienie o porwaniu12-letniej córki przez muzułmanina, funkcjonariusze policji wyśmiali ją i odprawili z kwitkiem, mówiąc że nic są w stanie zrobić, ponieważ teraz jej córka jest muzułmanką. Do porwania doszło 23 lutego w wiosce Hanif Kot w rejonie Gujranwala. Masih zeznała, że 37-letni Muhammad Imran uprowadził Humę grożąc jej pistoletem, a następnie poślubił 12-latkę.Wkrótce porywacz, ojciec trojga dzieci, zniknął razem ze swoją pierwszą żoną, dzieckiem i nieletnią panną młodą.

Właściciel ziemski- Karamat Ali Saroyya zadzwonił do matki porwanej dziewczynki z informacją, że Huma była w okolicach Murdike, ale Musih i jej prawnik nie byli w stanie jej tam znaleźć. Jak się okazuje, informator później zażądał, aby Masih pracowała na jego ziemi przez rok, by odzyskać córkę.

W Pakistanie, podobnie jak w innych krajach, gdzie islamiści prowadzą dżihad przeciwko niewiernym, osoby nie będące muzułmanami są prześladowane. W końcu tak zaleca Koran…

2:191- I zabijajcie ich, gdziekolwiek ich spotkacie, i wypędzajcie ich, skąd oni was wypędzili – Prześladowanie jest gorsze niż zabicie. – (…)Gdziekolwiek oni będą walczyć przeciw wam, zabijajcie ich! – Taka jest odpłata niewiernym!

JB na podstawie Compass Direct News

Chętnie nas czytasz?

Od 9 lat w Polsce informujemy o zagrożeniu politycznym islamem.
Dostarczamy unikalne treści, publikujemy teksty naukowe, bierzemy udział w konferencjach, a także wpływamy na inne media i polityków.
Dzięki wsparciu jesteśmy w stanie utrzymać niezależność i zrealizować nasz cel:

Demokratyczna Europa wolna od islamskiego fundamentalizmu.

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook

Komentarze