Wyłowione z Sieci: Niemcy robią zapasy

image001
Imigranckie rozruchy w Mytilene na wyspie Lesbos
| Brak komentarzy|
image_pdfimage_print

Niemiecki rząd będzie zachęcał swoich obywateli do robienia zapasów. Czyżby nasi sąsiedzi przygotowywali się do wojny? Przecież kanclerz Merkel zapewnia, że ogromna liczba muzułmańskich imigrantów nie wpływa na poziom bezpieczeństwa.

http://wiadomosci.wp.pl/

Policja niemiecka zabawiła się w ciuciubabkę z muzułmańskim ekstremistą. Mężczyzna planował zamach terrorystyczny, wychwalał Państwo Islamskie i został aresztowany, wypuszczony na wolność i znowu aresztowany. Czekam tylko na informację, że niemieccy obywatele będą płacili mu odszkodowanie, a obrońcy praw człowieka zbesztają władze za rasizm i islamofobię.

http://wiadomosci.dziennik.pl/

Wyciekły kontrwywiadowcze informacje niemieckich służb specjalnych. Według nich w Niemczech działa parę setek tureckich oficerów wywiadu, którzy kontrolują turecką społeczność i inwigilują środowiska kurdyjskie.

http://fakty.interia.pl/

Tymczasem nad Bosforem znowu giną ludzie. Najpewniej Państwo Islamskie dokonało zamachu podczas uroczystości weselnych. Bilans ofiar to 50 zabitych i ponad 100 rannych.

http://wiadomosci.wp.pl/

W cieniu ataków terrorystycznych trwa brutalna akcja likwidacji jakiejkolwiek realnej opozycji wobec autorytarnych rządów Erdogana. Do więzienia trafiła turecka pisarka i obrończyni praw człowieka Asli Erdogan. W jej obronie ponad stu intelektualistów podpisało list protestacyjny. Tyle, że „sułtan” już od dawna tureckich intelektualistów i sekularystów ma głęboko gdzieś – albo też w więzieniu.

http://www.rp.pl/

Państwo Islamskie, mimo tego, że słabnie, to wcale nie jest mniej groźne. Włoscy eksperci zwracają uwagę, że ludobójcy z IS mogą przedostać się na południe Europy. Sprawą interesuje się parlament w Rzymie.

http://wiadomosci.onet.pl/

Dantejskie sceny odgrywają się wokół irackiej Kajary. Terroryści z IS podpalili szyby naftowe i strzelają do tych, którzy chcą uciec z miasta.

http://wiadomosci.dziennik.pl/

Władze i mieszkańcy Calais mają dosyć. Przestępczość imigrantów daje się im we znaki. Mer miasteczka poprosił rząd w Paryżu, żeby wojsko zaangażowało się w pomoc wyczerpanym siłom porządkowym. Kulturowego ubogacania w asyście karabinów ciąg dalszy.

http://wiadomosci.wp.pl/

Mieszkańcy greckich wysp Mykenos oraz Krety obawiają się dalszego napływu muzułmańskich imigrantów. W tym roku spadły bowiem znacznie dochody z turystyki. To ta strasznie uprzedzona Europa nie chce spędzać wakacji w nowo powstałym greckim tyglu kulturowym. W końcu może rząd w Berlinie przyjmie jakiś antydyskryminacyjny program i będzie dopłacał swoim rodakom do wakacji na Krecie, żeby mogli przełamać swoje uprzedzenia?

http://wpolityce.pl/

ONZ odkryła Amerykę i oficjalnie ogłasza, że UE nie radzi sobie z kryzysem. Ciekawe, co na to Angela Merkel? Może w końcu wyprowadzi tych uprzedzonych oenzetowskich urzędasów z błędu.

https://www.wprost.pl/

Władze Wielkiej Brytanii chcą izolować islamskich ekstremistów osadzonych w więzieniach, żeby nie radykalizowali pozostałych więźniów. Nie od dziś wiadomo, że prawdziwą wylęgarnią islamskiego fundamentalizmu są zakłady karne. Może w końcu Zjednoczone Królestwo zacznie prawdziwą, a nie pozorowaną walkę z niebezpieczeństwem.

http://fakty.interia.pl/

W Szwecji znowu płoną samochody. Szajka 18-latków spaliła aż kilkanaście aut w kilku miastach. Policja nie podaje informacji o pochodzeniu sprawców, wnioskuję więc, że szowinistyczna polityka w Szwecji ma się dobrze. Oni zawsze robią wszystko, żeby wybielić swoich własnych obywateli. Okropne.

https://www.wprost.pl/

Sporządził Piotr Ślusarczyk

Zmieniamy się!

Wkrótce nasza strona będzie dostarczała więcej unikalnych treści
W tym celu musimy też przebudować jej obecny wygląd.
Jeżeli jesteś z nami, czytasz nas, chcesz wesprzeć nasz rozwój kliknij link w prawym dolnym w rogu.
(Dopisek: „zmiana strony”)

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook