Wybuch znanego radiowca: Bractwo infiltruje rząd USA

Mark Levin
| 2 komentarzy|
image_pdfimage_print

Podczas swojej audycji radiowej Mark Levin* nazwał prezydenta Obamę „sympatykiem” Bractwa Muzułmańskiego.

„Co tu się do cholery dzieje? Wspieramy teraz Bractwo Muzułmańskie?” – pytał Levin, komentując decyzję Białego Domu o sprzedaży samolotów F-16 i czołgów Abrams rządzonemu przez Mohameda Morsiego Egiptowi. Gospodarz programu, znany z konserwatywnych poglądów, bronił także swych „drogich przyjaciół” kongresmenów Michelle Bachmann (Rep.) i Louie Gohmerta (Rep.) w kontekście ich obaw o to, że rząd został zinfiltrowany przez Bractwo Muzułmańskie.

„Zadali pytanie na temat infiltracji naszego rządu przez Bractwo Muzułmańskie i są teraz traktowani jak pariasi!”, krzyczał w eter Levin. „Cóż, Bractwo Muzułmańskie zinfiltrowało nasz rząd i nazywa się Barack Obama! Nie jest formalnym członkiem, ale jest ich sympatykiem. No, powiedziałem to. Udowodnijcie, że jest inaczej.”

Mark Lewin
Mark Lewin

Levin kontynuował krytykę Obamy i nominowanego przez niego sekretarza obrony: „Chcecie wejrzeć w duszę Obamy? Wiecie co ja widzę patrząc w jego duszę? Widzę Chucka Hagela. Jaki przywódca nominowałby na sekretarza obrony kogoś takiego, jak Chuck Hagel? Powiem jaki: taki, który wspiera Bractwo Muzułmańskie, islamsko-nazistowski reżim w Kairze, gdy sam panuje nad największą siłą militarną na ziemi, armią Stanów Zjednoczonych. Taki to przywódca!”. Następnie Levin określił Hagela jako „nienawidzącego Żydów” i „sympatyka najbardziej radykalnych frakcji na Bliskim Wschodzie”, a w końcu zadeklarował, że „prezydent to Chuck Hagel”, ponieważ wierzy w to samo co on.

Tłumaczenie: JK

Źródło: http://www.mediaite.com/tv/mark-levin-explodes-the-muslim-brotherhood-has-infiltrated-our-govt-its-called-barack-obama/

* Mark Levin jest prawnikiem i pisarzem, prowadzi codzienną audycję radiową Mark Levin Show  . Pracował jako doradca w gabinecie prezydenta Reagana, był szefem personelu Prokuratora Generalnego.

Warto przeczytać również: Amerykańscy dyplomaci z Bractwa Muzułmańskiego

Chętnie nas czytasz?

Od 9 lat w Polsce informujemy o zagrożeniu politycznym islamem.
Dostarczamy unikalne treści, publikujemy teksty naukowe, bierzemy udział w konferencjach, a także wpływamy na inne media i polityków.
Dzięki wsparciu jesteśmy w stanie utrzymać niezależność i zrealizować nasz cel:

Demokratyczna Europa wolna od islamskiego fundamentalizmu.

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook

Komentarze