Wilki chwalą owczarnię

| 21 komentarzy|
image_pdfimage_print

Jan Wójcik

Kraje, które łamią wszelkie standardy praw człowieka, tolerancji, otwartości na inne prądy umysłowe, wychwalają polskie władze za wielokulturowość.

Liga Muzułmańska w RP podaje listę ambasadorów, którzy zachwyceni odwiedzili budowany przez nią meczet na warszawskiej Ochocie. Ambasadorowie docenili nie tylko wysiłek LM, ale także władz stolicy i władz państwowych.

Byli to m.in. ambasadorowie Tunezji, Indonezji, Kataru, Kuwejtu, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Arabii Saudyjskiej, Egiptu, Malezji, Iranu, Iraku, Pakistanu, Palestyny, Libii.

Nie będę tu podawał listy przestępstw, jakich te kraje dopuszczają się wobec swoich obywateli, a także gości z zagranicy, ponieważ to jest temat na książkę.

Krótko i ogólnie, bo są różnice pomiędzy poszczególnymi krajami, ale w sumie są to kraje prześladujące mniejszości chrześcijańskie i inne mniejszości religijne. To kraje, gdzie niszczy się kościoły i inne świątynie. To kraje karzące bluźnierców i apostatów karą śmierci. To kraje wprowadzające prawo szariatu sprzeczne z prawami człowieka. To kraje prześladujące kobiety. To kraje prześladujące homoseksualistów. To kraje, gdzie takie drobnostki jak joga, walentynki czy inne nieislamskie zwyczaje ścigane są przez policję religijną. To kraje wydalające misjonarzy. To kraje, które na indeksach wolności prasy zajmują ostatnie miejsca. To kraje Organizacji Współpracy Islamskiej, która najchętniej zakazałaby wolności słowa, jeżeli mogłaby ona obrazić ich religię.

- - - - - - - - - - - - - - Reklama - - - - - - - - - - - - -
Meczet w Warszawie, demonstracja

Po zapoznaniu się z powyższą listą krajów reprezentowanych na budowie liczymy, że przy najbliższych wyborach zarówno społeczność Warszawy jak i Polski doceni swoje władze. I chociaż staram się unikać emocji w tekstach poruszających ten kontrowersyjny temat, są sytuacje, kiedy powściągliwość jest nie na miejscu. Kiedy każdy przyzwoity człowiek, z niezaburzoną przez polityczną poprawność oceną rzeczywistości, inaczej nie może zareagować. A zatem:

Jego Ekscelencjo Ambasadorze kraju, który w głębokim poważaniu ma standardy praw człowieka, nim zacznie Jego Ekscelencja wychwalać w moim domu wielokulturowość, proszę naprawić najpierw Pański kraj. Biorąc pod uwagę informacje o prześladowaniach i dyskryminacji w Pańskim kraju, najzwyczajniej nie ufam intencjom Jego Ekscelencji. Więc proszę niech Jego Ekscelencja wsadzi sobie Pańskie pochwały w d….


Zmieniamy się!

Wkrótce nasza strona będzie dostarczała więcej unikalnych treści
W tym celu musimy też przebudować jej obecny wygląd.
Jeżeli jesteś z nami, czytasz nas, chcesz wesprzeć nasz rozwój kliknij link w prawym dolnym w rogu.
(Dopisek: „zmiana strony”)

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook