Wilders w Kanadzie: zamknijcie granice przed islamem

teaser-wilders-canada_1
| 4 komentarzy|
image_pdfimage_print

Geert Wilders w ostatnią niedzielę zaskoczył wielu Kanadyjczyków, doradzając im zamknięcie granic przez muzułmanami.

Znając sytuację w jakiej obecnie znajduje się Europa, Wilders powiedział, że Kanada w najbliższej przyszłości jest zagrożona islamizacją i przejmowaniem państwa przez imigrantów. „To co dzieje się w Europie, również niebawem zacznie się tutaj. Powinniśmy przyjąć do wiadomości fakt, że islamizacja zachodniego społeczeństwa oznacza coraz większe ograniczenie naszej wolności” – mówił lider Partii Wolności. Wspominał również o pomocy udzielonej Holandii przez Kanadę podczas Drugiej Wojny Światowej: „Wolność jest najcenniejszą rzeczą jaką mamy. Kanadyjscy żołnierze nie po to walczyli za wolną Europę, aby pięćdziesiąt lat później ta wolność została odebrana przez kolejny totalitarny system jakim jest islam”.

Polityk podkreśla, że nie nienawidzi muzułmanów, ale ideologii islamskiej, która „chce kontrolować wszystkie aspekty życia”. „Większość muzułmanów przestrzega prawa oraz chce dostatniego życia dla swojej rodziny. Istnieją umiarkowani muzułmanie, ale nie ma umiarkowanych islamistów. Im więcej ich przyjedzie, tym trudniej będzie zwalczać islamską ideologię” – stwierdził.

Wilders potwierdził również, że Holandia podążając za Francją będzie musiała niedługo wprowadzić zakaz noszenia burek.

Zachęcając Kanadyjczyków do zamknięcia granic przed muzułmańskimi imigrantami, mówił: „Jeśli ci, którzy już przyjechali, nie przestrzegają prawa oraz nie uznają zachodnich wartości, odeślijcie ich do domu. Aby nie pogarszać problemu, zahamujcie imigrację ze świata niezachodniego, a tym samym proces islamizacji i budowy nowych meczetów. To jest to, co naprawdę powinniśmy zrobić”.

W 2004 roku dwie osoby zostały aresztowane za próbę zabójstwa Wildersa. „Za to co mówię o islamie, niektórzy ludzie pragną mojej śmierci. Przez ostatnich siedem lat zostawiałem żonę pod opieką policji albo w koszarach wojskowych” – opowiada parlamentarzysta. „Musiałem zakładać peruki, doczepiane wąsy, okulary i tym podobne rzeczy. Teraz mieszkam w bezpiecznym domu, który będąc własnością holenderskiego rządu jest pilnowany jak bank. Jest to dla mnie dość uciążliwe, ponieważ przez cały czas otacza mnie grupa policjantów, których muszę informować parę dni wcześniej o tym, co będę robił lub z kim zamierzam się spotkać”.

W  zamieszkanej przez 34 miliony ludzi Kanadzie ponad milion osób to muzułmanie.(p)

Tłum. PS

http://www.ummid.com/news/2011/May/09.05.2011/anti_islamic_dutch_mp-on_muslim_immi.htm

Chętnie nas czytasz?

Od 9 lat w Polsce informujemy o zagrożeniu politycznym islamem.
Dostarczamy unikalne treści, publikujemy teksty naukowe, bierzemy udział w konferencjach, a także wpływamy na inne media i polityków.
Dzięki wsparciu jesteśmy w stanie utrzymać niezależność i zrealizować nasz cel:

Demokratyczna Europa wolna od islamskiego fundamentalizmu.

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook

Komentarze