Wielka Brytania: dzieci uczą się, jak obcinać ręce złodziejom

muslim in school
| 9 komentarzy|
image_pdfimage_print

BBC odkryło, że uczniowie islamskich szkół w Wielkiej Brytanii uczą się o odcinaniu przestępcom rąk i o tym, że Żydzi spiskują na całym świecie.

muslim in school
Około 5 000 uczniów w wieku od 6 do 18 lat zdobywa wiedzę o karach zgodnych z szariatem, używając podręczników dla „szkół weekendowych”. Podręczniki te podkreślają też, że ci, którzy nie wierzą w islam, zostaną skazani na „ogień piekielny”.

Podręcznik informuje piętnastolatków: „Złodziejom ręce zostaną obcięte za pierwsze przestępstwo, a noga za następne. Przewidziana kara dla złodzieja to odcięcie ręki przy nadgarstku. Później przypala się tkankę, żeby zapobiec wykrwawieniu”.

Ostrzega się też młodzież, że za seks homoseksualny grozi śmierć przez ukamienowanie, spalenie ogniem lub zrzucenie z klifu. Głównym celem Żydów natomiast jest „kontrola nad światem i jego zasobami”.
Szkoły przekazujące takie wiadomości należą do organizacji „Saudyjskich klubów studenta i szkół w Wielkiej Brytanii i Irlandii”. BBC ujawnia, że przynajmniej jedna ze szkół w Londynie jest własnością saudyjskiego rządu.

Zapytany przez BBC minister edukacji Michael Gove odpowiedział: „Nie mam zamiaru  wnikać w decyzje, jakie saudyjski rząd podejmuje w swoim edukacyjnym systemie. Jednak jasne jest, że nie możemy używać jakichkolwiek antysemickich materiałów w szkołach angielskich. Ofsted (brytyjska organizacja monitorująca edukację) wkrótce złoży mi raport na ten temat”. (db)

JW na podst. AFP
http://www.theaustralian.com.au/news/world/british-pupils-taught-how-to-carry-out-sharia-punishments-at-islamic-schools/story-e6frg6so-1225958519673

Chętnie nas czytasz?

Od 9 lat w Polsce informujemy o zagrożeniu politycznym islamem.
Dostarczamy unikalne treści, publikujemy teksty naukowe, bierzemy udział w konferencjach, a także wpływamy na inne media i polityków.
Dzięki wsparciu jesteśmy w stanie utrzymać niezależność i zrealizować nasz cel:

Demokratyczna Europa wolna od islamskiego fundamentalizmu.

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook

Komentarze