Azylanci z Niemiec odwiedzają Polskę kiedy chcą

1
W zgorzeleckim Kauflandzie
| Brak komentarzy|
image_pdfimage_print

Muzułmańscy imigranci ubiegający się o azyl w Niemczech swobodnie kursują przez polsko-niemiecką granicę do Zgorzelca.

Taką informację nadesłał nasz Czytelnik, dołączając filmik zrobiony telefonem (publikujemy zrzuty ekranu). Oto jego krótki opis sytuacji:

„Para Niemców z Görlitz przywiozła swym autem dwie muzułmanki (zakładam, że nielegalnie przekroczyły granicę) do Kauflandu w Zgorzelcu w celu zakupów oraz instruktażu, jak ich dokonywać w przyszłości. Stojąc do kasy obok niechcący usłyszałem, że część rachunku zaoferowali się pokryć Niemcy, w zamian za podjęcie jedzeniem przez te panie. To nie pierwszy raz, kiedy widzę tymczasowych mieszkańców Görlitz w tym sklepie, bądź przekraczających granicę bez kontroli”.

Z obserwacji Czytelnika wynika, że nikt, łącznie ze Strażą Graniczną, nie interesuje się tym procederem nielegalnego przekraczania polskiej granicy.

2
Ładowanie zakupów do auta ze rejestracją z Görlitz

Z innych informacji, które do nas docierają, wynika, że uchodźcy mieszkający w Görlitz przejeżdżają swobodnie do Polski również taksówkami. W powiecie Görlitz przebywało ich, według danych z lutego 2016, ponad 2500 osób.(pj)

Chętnie nas czytasz?

Od 9 lat w Polsce informujemy o zagrożeniu politycznym islamem.
Dostarczamy unikalne treści, publikujemy teksty naukowe, bierzemy udział w konferencjach, a także wpływamy na inne media i polityków.
Dzięki wsparciu jesteśmy w stanie utrzymać niezależność i zrealizować nasz cel:

Demokratyczna Europa wolna od islamskiego fundamentalizmu.

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook

Komentarze