W telewizji egipskiej dziecięcy kaznodzieja wzywa do dżihadu

memTV
| 5 komentarzy|
image_pdfimage_print

Poniżej podajemy fragmenty programu dla dzieci z telewizji egipskiej, który został nadany przez Al-Rahma TV kilka miesięcy temu.

Dziecięcy kaznodzieja: O muzułmanie, o przywódcy Arabów, którzy zebraliście się dla meczetu Al-Aksa…

Procesja czystej krwi, która została rozlana w ziemi Jerozolimy, musi być jasno zrozumiana: zdecydowaliśmy się raz jeszcze podnieść tę sprawę, ale tym razem w nowym kolorze, kolorze krwi, wodzie honoru i determinacji tego, który maszeruje do raju.

Mistrz rymowanej prozy, Al-Qarni, powiedział kiedyś: Mieliśmy wizytę człowieka z Palestyny. Usiadł na ziemi. Powiedzieliśmy: Dlaczego nie zajmiesz właściwego siedzenia? Odpowiedział: Jak mogę zająć siedzenie, kiedy Jerozolima jest trzymana w niewoli przez braci małp i świń? Zapytaliśmy, czy ma przesłanie z Jerozolimy. Odpowiedział: Nie, ale mam pytanie z Jerozolimy, które potrzebuje odpowiedzi.

Jerozolima wzywa: Gdzie są prawdziwi mężczyźni? Gdzie są potomkowie [towarzyszy Proroka] Khaleda, Saada i Bilala? Gdzie są bohaterowie wojny? Gdzie są lwy walki? Gdzie są ci, którzy nauczyli się na pamięć sury Tauba i Anfal [o dżihadzie]?”

Tłumaczenie: Małgorzata Koraszewska
Więcej na: http://www2.memri.org/bin/polish/articles.cgi?Page=archives&Area=sd&ID=SP497812

Chętnie nas czytasz?

Od 9 lat w Polsce informujemy o zagrożeniu politycznym islamem.
Dostarczamy unikalne treści, publikujemy teksty naukowe, bierzemy udział w konferencjach, a także wpływamy na inne media i polityków.
Dzięki wsparciu jesteśmy w stanie utrzymać niezależność i zrealizować nasz cel:

Demokratyczna Europa wolna od islamskiego fundamentalizmu.

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook

Komentarze