Uchodźcy o polskim ośrodku: Tu jest Państwo Islamskie

Przed budynkiem ośrodka w Lininie podczas buntu Czeczenów w 2010r.
| 38 komentarzy|
image_pdfimage_print

Do sieci wyciekło nagranie z polskiego ośrodka dla uchodźców w Lininie, na którym widać oburzające zachowanie przebywających tam muzułmanów, którzy narzucają innym niemuzułmańskim uchodźcom (Ukraińcom i Gruzinom) islamskie zasady.

Przed budynkiem ośrodka w Lininie podczas buntu Czeczenów w 2010r.
Przed budynkiem ośrodka w Lininie podczas buntu Czeczenów w 2010r.

Na nagraniu słyszymy jak czeczeńscy uchodźcy kłócą się z niemuzułmańskimi uchodźcami i próbują ich zmusić do przestrzegania islamskich zasad dotyczących ubioru m.in. mężczyznom zakazują chodzenia w krótkich spodniach a kobietom w krótkich spódnicach i koszulkach podczas upałów.

W pewnym momencie w kłótni zabiera głos kobieta, która stwierdza, że jest na terenie Unii Europejskiej a nie Państwa Islamskiego i nie obowiązują ją islamskie prawo. Na co jeden z Czeczenów odpowiada, że „tutaj jest państwo islamskie, bo żyją tu muzułmanie” (chodzi o ośrodek dla uchodźców). Kobieta przyznaje również, że wszystkie kobiety przebywające w ośrodku są wyzywane, oraz że im grożono.

Należy nadmienić, że całą sytuację obserwują strażnicy ośrodka, którzy apelują jedynie o spokój i na pytanie kobiety, dlaczego pozwalają na wprowadzanie islamskich zasad w ośrodku powtarzają, że dla świętego spokoju.
W nagraniu słyszymy także relację strażnika, który przyznaje, że to nie pierwszy raz, gdy grupa Czeczenów narzuca w ośrodku islamskie zasady.

Źródło: http://pikio.pl
Wideo: www.liveleak.com

Chętnie nas czytasz?

Od 9 lat w Polsce informujemy o zagrożeniu politycznym islamem.
Dostarczamy unikalne treści, publikujemy teksty naukowe, bierzemy udział w konferencjach, a także wpływamy na inne media i polityków.
Dzięki wsparciu jesteśmy w stanie utrzymać niezależność i zrealizować nasz cel:

Demokratyczna Europa wolna od islamskiego fundamentalizmu.

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook

Komentarze