Tunezyjski minister o walce z seks-dżihadem

Seksualny dżihad w Syrii
| 3 komentarzy|
image_pdfimage_print

Przedstawiamy fragmenty wypowiedzi tunezyjskiego ministra spraw wewnętrznych Lotfiego Bin Jeddy, która została zamieszczona w Internecie 19 września 2013 r.

Lotfi Bin Jeddo: Przetransportowali naszych synów do Syrii i ustanowili sieci do tego celu. Powstrzymaliśmy 6 tysięcy ludzi przed opuszczeniem kraju i rozbiliśmy te sieci, ale zaskoczyło nas [oskarżenie], że jesteśmy przeciwko dżihadowi. Zaskoczyło nas, że organizacje praw człowieka skarżyły się, że nie dopuszczamy do transportowania tych ludzi.

Pozwólcie mi powiedzieć, dlaczego to robimy. Nasi młodzi mężczyźni są wysyłani na linię frontu i uczeni jak porywać, kraść i najeżdżać na wsie. Nasi chłopcy, w bardzo młodym wieku… Dziewczęta – wybaczcie obcesowość – 20, 30, a nawet 100 mężczyzn jest z nimi po kolei, a kiedy wracają tutaj, noszą owoce swoich kontaktów seksualnych – tego tak zwanego „seksualnego dżihadu” – i niczego nie możemy zrobić ani powiedzieć

Seksualny dżihad w Syrii
Seksualny dżihad w Syrii

Schwytaliśmy 86 ludzi, którzy zostali tam posłani… Ostatni został schwytany dwa dni temu. 86 ludzi przebywa w areszcie zgodnie z wyrokiem sądu.

Robiąc to uratowaliśmy 6 tysięcy ludzi. Uratowaliśmy ich siostry przed utratą wsparcia swoich braci, ich matki przed żałobą i ich żony przed zostaniem wdowami, tak jak te matki, które protestują przed ministerstwami spraw wewnętrznych i zagranicznych. […]

Tłumaczenie Małgorzata Koraszewska

Źródło: http://www2.memri.org/bin/polish/articles.cgi?Page=archives&Area=sd&ID=SP545513

Chętnie nas czytasz?

Od 9 lat w Polsce informujemy o zagrożeniu politycznym islamem.
Dostarczamy unikalne treści, publikujemy teksty naukowe, bierzemy udział w konferencjach, a także wpływamy na inne media i polityków.
Dzięki wsparciu jesteśmy w stanie utrzymać niezależność i zrealizować nasz cel:

Demokratyczna Europa wolna od islamskiego fundamentalizmu.

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook

Komentarze